Rīgas "Dinamo" neizdevās turpināt tikko aizsākto uzvaru sēriju Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā, dramatiskā spēlē "bullīšos" ar 2:3 (0:0, 0:0, 2:2, 0:0, 0:1) piekāpjoties Novosibirskas "Sibirj", turklāt uzvara tika izlaista no rokām pamatlaika pēdējā minūtē.

Pirmie divi periodi noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet trešajā trešdaļā rīdziniekiem izdevās divreiz realizēt skaitlisko vairākumu, panākot patīkamu rezultātu – 2:0.

Kad bija sākusies pamatlaika pēdējā minūte, viesi vienus vārtus atguva un uzreiz pārslēdzās uz agresīvāku uzbrukumu. "Sibirj" taktika ar vārtsarga nomaiņu pret sesto laukuma spēlētāju atmaksājās, un rīdzinieki 45 sekunžu laikā no potenciālajiem uzvarētājiem atkal nonāca pie neizšķirta – 2:2.
$duelID=833;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Pagarinājumā neviena no komandām vārtus neguva un mača uzvarētājus noteica pēcspēles metienos, kuros precīzāki bija viesi, aizvedot no Rīgas divus kopvērtējuma punktus.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.