Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs "Rīgas "Dinamo" pirmdien mājās sīvā spēlē zaudēja čempionāta līderei Kazaņas "Ak Bars", kuru rīdzinieki janvārī izbraukumā jau negaidīti pieveica.

"Dinamo" viesiem zaudēja ar rezultātu 3:4 (2:2, 0:1, 1:1), piedzīvojot devīto zaudējumu pēdējo desmit spēļu laikā.

Rīgas komanda ar 25 punktiem 55 spēlēs saglabā pēdējo vietu līgā un Rietumu konferencē, bet Kazaņas vienība ar 86 punktiem tikpat mačos mazliet pārliecinošāk var justies par pirmo pozīciju gan Austrumu konferencē, gan visā čempionātā.

Spēles pirmais periods sagādāja četrus vārtus. Jau mača otrajā minūtē vairākumu ar labu plaukstas metienu izmantoja Miks Indrašis, bet drīz vien viesu rezultatīvākais hokejists Stefans Da Kosta atbildēja ar to pašu.

Precīza Indraša un Jevgeņija Gračova spēle 15. minūtē ļāva panākt rezultātu 2:1, kad ripu vārtos raidīja Nikolajs Jeļisejevs, kuram tas ir pirmais punkts desmit šīs sezonas KHL spēlēs. Francijas izlases hokejists Da Kosta gan parūpējās par vārtiem "uz ģērbtuvēm", 31 sekundi pirms trešdaļas beigām izlīdzinot rezultātu.

Lai gan otrajā periodā metienu skaits izlīdzinājās, Jānim Vorim darba netrūka. Jaunais vārtsargs tika galā ar vairākiem bīstamiem raidījumiem, tomēr viņu pārspēja Rīgā dzimušais Viktors Tihonovs, rezultatīvu piespēli nopelnot arī Da Kostam. Mača 50. minūtē "dinamieši" gan guva pirmos vārtos skaitliski vienādos sastāvos. Lauvas tiesu darba paveica Indrašis, bet ripu vārtos nogādāja Roberts Bukarts.

Tomēr "dinamiešu" prieki bija īsi, jo divas minūtes vēlāk Kazaņas komanda guva uzvaras vārtus. Vora vārtus apslidoja Mihails Glukovs, kurš ripu piespēlēja gar vārtiem. Tā neveiksmīgi atsitās pret Ņikitas Mateiko slidu un nonāca Vora cietoksnī.

Spēles beigās "dinamieši" centās atspēlēties, spēlējot sešatā, tomēr šos mēģinājumus ātri vien sagrāva Džeisī Lipona nopelnīts noraidījums pie pretinieku vārtiem.

Rīgas komanda ceturtdien viesos tiksies ar Jaroslavļas "Lokomotiv" vienību, uzsākot divu spēļu izbraukumu.