Rīgas 'Dinamo' nemaina sezonas abonementu cenu
Foto: Zigismunds Zālmanis (NIKON)

Piektdien pulksten 12 sāksies sezonas abonementu tirdzniecība uz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" mājas spēlēm 2012./ 2013.gada sezonā. Abonementu kategorijas, cenas un izvietojums sektoros, salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, nav mainījies, informē klubs.

Iepriekšējā sezonā "Dinamo" 26 KHL čempionāta mājas spēles (gan regulārajā čempionātā, gan play-off) "Arēnā Rīga" (viena regulārā čempionāta spēles tika aizvadīta arī Liepājā) kopā apmeklēja 232800 skatītāji, kas ir vidēji 7938 skatītāji vidēji katrā mačā (pieaugums 1.2%), turklāt ievērojami – par 45.37% bija pieaudzis tieši sezonas abonementu skaits.

Nākamajā sezonā līdzjutējiem būs pieejami 9 dažādi sezonas abonementu veidi – Platīns 1+1, Platīns, Zelts+, Zelts, Sudrabs+, Sudrabs A, Sudrabs B, Sudrabs C, Bronza, kurus iegādājoties, tā īpašnieks iegūs iespēju apmeklēt visas rīdzinieku regulārās sezonas mājas spēles "Arēnā Rīga" un iegādāties biļetes uz "play-off" spēlēm tajā pašā vietā. Atkarībā no abonementa veida, tā īpašnieks ietaupa vidēji no 15% līdz pat 36%, kā arī iegūst vēl citas priekšrocības visas sezonas garumā. Arī šogad iespējams abonementu iegādāties, maksājot pa daļām, līdz septembra mēnesim.

Visi iepriekšējās sezonas abonementu īpašnieki, uzrādot iepriekšējā gada abonementu, no 1. jūnija līdz 1. jūlijam var iegādāties jaunu abonementu tajā pašā sēdvietā, dodoties uz SIA BIĻEŠU SERVISS kasēm Rīgas Kongresu namā vai Dailes teātrī. "Dinamo" sezonas abonementus būs iespējams iegādāties visās SIA BIĻEŠU SERVISS tirdzniecības vietās visā Latvijā, tajā skaitā NARVESEN, STATOIL, LATVIJAS PASTS, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.

Visas sezonas garumā "Dinamo" abonementa īpašniekiem iespējams izmantot abonementu priekšrocību programmas piedāvājumus. Abonementu priekšrocības programma apvieno Rīgas kluba sadarbības partneru labākos piedāvājumus, atlaides un īpašas priekšrocības dažādos veikalos, restorānos un citur. Platīna un zelta abonementu īpašnieki kopā ar sezonas abonementu saņems ekskluzīvu "Dinamo" dāvanu komplektu.

Tags

Hokejs Kontinentālā hokeja līga (KHL) Rīgas "Dinamo"

Comment Form