Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta ziemas klasikas mačā zem klajas debess jeb "'Winter Ice Break" spēlē ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) piekāpās Minskas "Dinamo".

Rīgas "Dinamo" šajā spēlē izvirzījās vadībā ar 2:0. Vispirms 13. minūtē precīzi meta Brendons Makmilans, bet 34. minūtē Rihards Bukarts dubultoja savas komandas pārsvaru. Otrā perioda izskaņu Minskas komanda aizvadīja lieliski un 64 sekunžu laikā guva divus vārtus, rezultatīvi metot Džastinam Fonteinam un Denisam Osipovam. Minskas komandai uzvaras vārtus 56. minūtē guva Džeks Skilijs, kurš vārtu priekšā ievirzīja ripu vārtos.

Spēles mājvieta bija pie Rīgas 84. vidusskolas laukuma, un tā iekārtošana sākās vairākas nedēļas pirms paša mača. Spēli klātienē varēja vērot 8500 līdzjutēju, un tribīnes bija pārpildītas.

Šis Rīgas vienībai bija piektais zaudējums pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" ar 43 punktiem 50 spēlēs ieņem pēdējo vietu gan Rietumu konferences, gan līgas kopvērtējumā.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā varēja lasīt detalizētu notikumu aprakstu:

$duelID=877;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>