Ar zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas pirmo izbraukumu pirmdien, 14. septembrī, sāka Rīgas "Dinamo", kas Novosibirskā nenosargāja trīs vārtu pārsvaru, pamatlaika pēdējās minūtēs ielaida divus golus un ar 3:4 (0:0, 3:0, 0:3, 0:1) zaudēja "Sibirj".

Rīgas "Dinamo" tas bija trešais zaudējums sezonas sākuma četros mačos. Izbraukma turpinājumā Latvijas komanda trešdien, 16. septembrī, spēlēs pret Habarovskas "Amur", bet tad piektdien viesosies Nursultanā pie "Baris".

Rīdzinieki ļoti vāji aizvadīja pirmo un trešo periodus, kuros kopā izdarīja četrus metienus (visā spēlē Latvijas komandai 15 metieni; "Sibirj" - 42).

Praktiski visu maču "Sibirj" bija ievērojams pārsvars, arī otrajā periodā, kurā rīdzinieki guva trīs vārtus, labi izmantojot savas iespējas. Trešdaļas ceturtajā minūtē Ernesta Ošenieka metienu pielaboja Daniels Bērziņš, pēc sešām minūtēm izgājienā savas individuālās tehniskās iemaņas nodemonstrēja Zaks Mičels, bet vēl pēc dažām minūtēm Bērziņš vārtu priekšā atrada Jāni Jaku, kurš panāca 3:0.

Pēdējās trešdaļas vidū "Sibirj" lielo ofensīvu neizturēja "Dinamo" aizsardzība - Jūso Pūstinens guva mājiniekiem pirmos vārtus. Rīdzinieki līdz priekšpēdējai minūtei nosargāja divu vārtu pārsvaru, taču pie diviem punktiem neizdevās tikt. Sākumā Jegors Milovzorovs samazināja rezultāta starpību, bet tad Pūstinens izlīdzināja rezultātu 3:3. Pagarinājuma pašā izskaņā Pūstinens guva savus trešo vārtus mačā, sarūgtinot Latvijas klubu un iepriecinot savus līdzjutējus.