Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" svētdien viesojās pie Sanktpēterburgas SKA vienības, atspēlējot divu vārtu deficītu, bet ar rezultātu 3:4 (0:1, 3:2, 0:0, 0:1) piekāpjoties pēcspēles metienos.

Rīdzinieki pēc zaudējuma papildlaikā 25 spēlēs sakrājuši 17 punktus, joprojām ieņemot pēdējo vietu līgā. Savukārt SKA vienība ar 32 punktiem 27 spēlēs pakāpusies uz otro vietu Rietumu konferencē.

Spēles rezultātu pirmajā periodā atklāja Antons Burdasovs. Taču vairākas citas iespējas SKA komanda neizmantoja, kura trešdaļā izpildīja deviņus metienus, kamēr rīdzinieki iespēja vien divus.

Otrā trešdaļa sarūpēja pietiekami daudz pavērsienu. Vispirms Aleksandrs Barabanovs panāca rezultātu 2:0, bet "Dinamo" tam atbildēja ar astoņās minūtēs gūtiem trim vārtiem, vienreiz izceļoties Laurim Dārziņam, bet divreiz Brendonam Makmilanam. Perioda izskaņā apjukumu pie viesu vārtiem izmantoja Andrejs Kuzmenko, kurš izlīdzināja rezultātu.

Trešajā periodā pārsvars atkal piederēja SKA, tomēr rīdzinieki izturēja spiedienu un papildlaikā pat nonāca pie labām iespējām uzvarēt. Taču tiesneši neieskatīja vārtu guvumu Makmilanam, jo Kārters Eštons pagrūda Artjomu Zubu, kurš uzkrita virsū vārtsargam Magnusam Helbergam. Savukārt Andris Džeriņš neizmantoja Miķeļa Rēdliha nopelnītu "bullīti".

Spēles uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos, kuros SKA guva divus vārtus, bet "Dinamo" nespēja izmantot nevienu no četriem izgājieniem.