Turpinot "mājas" izbraukumu sēriju Tallinā, Rīgas "Dinamo" svētdien, 4. decembrī, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionata spēlē "Tondiraba" ledus hallē tikās ar Čeļabinskas "Traktor" vienību un no Igaunijas galvaspilsētas atvadījās ar zaudējumu - 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Spēli abas komands iesāka aktīvi, raiti, bet Rīgas "Dinamo" neizdevās demonstrēt tik pārliecinošu sniegumu kā iepriekšējā spēlē Tallinā pret Magņitogorskas "Metallurg". Pirmie vārti tika zaudēti trešdaļas vidū, kad Jāni Kalniņu pārspēja Dereks rojs.

Otrajā periodā, lai arī akīvāk to iesāka rīdzinieki, viesi uzspieda savu spēli un nodrošināja rezultātu, ar kādu "Traktor" uzvarēja pirmajā savstarpējā spēlē septembrī Čeļabisnkā - 3:0. Pēc otrā perioda Jāni Kalniņu vārtos nomainīja Jabubs Sedlāčeks.

Teicami spēlējošā Vasīlija Demčenko vārtus rīdziniekiem izdevās "atslēgt" tikai pamatlaika beigās, kad Lauris Dārziņš guva vārtus pret savu bijušo komandu - 1:3.

Turpinājumā "Dinamo" treneris atbilstošās spēles situācijās vairākas reizes mainīja Sedlāčeku pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas "atspēlējās" uz rīdziniekiem - Maksims Jakuceņa raidīja ripu tukšos vārtos un atjaunoja trīs vārtu pārsvaru.

Rīdzinieki gan nepadevās, un pusminūti pirms pamatlaika beigām Miks Indrašis guva otros vārtus "Dinamo" labā. Atlikušajās sekundēs rīdzinieki aktīvi uzbruka, taču rezultāts palika nemainīgs - 4:2 "Traktor" labā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā! $duelID=533;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>