Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” otrdien Somijā otrajā pārbaudes spēlē pirms jaunās sezonas ar rezultātu 3:4 pagarinājumā piekāpās vietējai Kiekko-Pojat” vienībai, kas spēlē valsts otrajā spēcīgākajā “Mestis” līgā.

Roberts Mamčics labi uzmeta no zilās līnijas un atklāja mača rezultātu piektajā minūtē, bet perioda otrajā pusē Patriks Zabusovs apspēlēja aizsargu un dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Taču 40 sekundes pirms trešdaļas beigām “Kiekko-Pojat” vienība vienus vārtus atspēlēja.

Otrajā periodā ar skaisti atvairītu metienu izcēlās vārtsargs Bruno Brūveris, bet spēles rezultāts tā arī nemainījās. Savukārt trešajā periodā Somijas vienība rezultātu izlīdzināja, taču neizšķirts rezultāts nesaglabājās ilgu laiku. Jānis Jaks precīzi trāpīja vārtu augšējā stūrī un panāca 3:2 “Dinamo” labā.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Somijas vienība pretuzbrukumā vēlreiz izlīdzināja rezultātu un ieveda maču pagarinājumā. Pagarinājumā Rīgas “Dinamo” nonāca mazākumā, un pretinieki šo iespēju izmantoja, izraujot uzvaru.

Rīgas "Dinamo" sastāvs spēlei:

Avots: Rīgas "Dinamo"

Jau vēstīts, ka pirmajā pārbaudes spēlē rīdzinieki ar 4:5 bullīšos piekāpās Imatras "Kettera.

Pārbaudes spēļu tūres Somijā ietvaros Rīgas “Dinamo” 27. augustā tiksies arī ar KHL klubu Helsinki "Jokerit", ko pārstāv Latvijas izlases vārtsargs Jānis Kalniņš, bet 28. augustā pret citu somu vienību "Kiekko-Vantaa".

Rīgas “Dinamo” komandas galvenais treneris Pēteris Skudra ar saviem palīgiem uz šīm spēlēm līdz ir paņēmuši: vārtsargus – Reini Liepiņu (dzimis 2001. gadā), Bruno Brūveri (2002.), kā arī Staņislavu Gaļimovu (1988.) un Iļju Proskurjakovu (1987.), kuri pievienosies komandai uz spēli pret “Jokerit”; aizsargus – Metjū Majoni (1990.), Morganu Elisu (1992.), Kristapu Sotnieku (1987.), Kristapu Zīli (1997.), Ondržeju Vitāseku (1990.), Robertu Mamčicu (1995.), Ernestu Ošenieku (2001.), Eduardu Hugo Jansonu (1997.) un Jāni Jaku (1995.); uzbrucējus – Lauri Dārziņu (1985.), Miku Indraši (1990.), Miķeli Rēdlihu (1984.), Zaku Mičelu (1993.), Konstantīnu Komareku (1992.), Gintu Meiju (1987.), Mārtiņu Dzierkalu (1997.), Emīlu Ģēģeri (1999.), Danielu Bērziņu (1999.), Renāru Krastenbergu (1998.), Denisu Fjodorovu (2000.), Patriku Zabusovu (2001.), Kasparu Ziemiņu (2002.), Daņilu Larionovu (2000.), kā arī Denisu Paršinu (1986.), Pāvelu Černovu (1990.), Metu Vaitu (1989.) un Džeisī Liponu (1993.) , kuri pievienosies komandai uz spēli pret “Jokerit”.

KHL jaunās sezonas sākums plānots 2. septembrī. Pirmo spēli jaunajā sezonā "Dinamo" aizvadīs 3. septembrī ar spēli pret Nursultanas "Baris", ievadot četru mājas maču sēriju.