Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" savas mājas spēļu sērijas turpinājumā ar rezultātu 3:1 (2:0), 1:1, 0:0) pārspēja vienu no saviem principiālākajām pretiniekiem - Harija Vītoliņa vadīto Maskavas "Dinamo", kuru pārstāv latviešu uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Kaspars Daugaviņš.

Rīgas "Dinamo" spēles pirmajā trešdaļā sāka izdarīt pamatīgu spiedienu uz pretinieku vārtiem un 16.minūtē izvirzījās vadībā, kad veiksmīgi nospēlēja Māris Bičevskis. Divas minūtes vēlāk Roberts Bukarts pēc Aleksandra Jerofejeva metiena ieguva atlekušo ripu un panāca rezultātu 2:0.

Otrā perioda sākums rīdziniekiem izdevās lielisks, kad pēc desmit nospēlētām sekundēm Linuss Videls panāca jau trīs vārtu pārsvaru Latvijas komandai, tomēr 29.minūtē Aleksandrs Osipovs guva vārtus arī Maskavas "Dinamo" komandai.

Pēdējā periodā pārsvars laukumā piederēja Maskavas "Dinamo" hokejistiem, tomēr rīdzinieki veiksmīgi aizsargājās un nosargāja divu vārtu pārsvaru, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" šajā sezonā Maskavas "Dinamo" jau reizi uzvarēja, kad izbraukumā bija pārāka ar 4:3.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.