Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" trešdien uzsāka mājas spēļu sēriju, savā laukumā "Arēnā Rīga" ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) pēcspēles metienos piekāpjoties Jaroslavļas "Lokomotiv".

Rīgas klubs ar sešiem punktiem 12 spēlēs saglabā pēdējo, 11. vietu Rietumu konferencē, bet "Lokomotiv" hokejistiem 19 punkti 14 mačos ļauj pakāpties uz ceturto pozīciju.

"Dinamo" vienība ar spēcīgajiem pretiniekiem cīnījās līdzvērtīgi. Pirmajā periodā abas komandas izpildīja vairākus bīstamus metienus, bet rezultātu spēles 27. minūtē atklāja Pāvels Černovs, kurš skaitliskajā vairākumā skaisti pielaboja Meta Vaita raidījumu. Tiesa, nieka 14 sekundes vēlāk varēja gavilēt jau mājinieki, kuri izmantoja rīdzinieku aizsargu nesaprašanos, rezultātu izlīdzinot Arturam Kajumovam.

Spēles pēdējā trešdaļā viesi pirmoreiz izrādīja vērā ņemamu pārsvaru. Kļūda vidējā zonā visai ātri ļāva Magnusam Pājarvi panākt vadību. Tomēr Jevgeņijs Gračovs pēc izcila solo gājiena rezultātu izlīdzināja (2:2).

Uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešami pēcspēles metieni, kuros "dinamieši" nerealizēja nevienu no četrām iespējām, bet "Lokomotiv" hokejisti guva vārtus divos no pieciem "bullīšiem".

Jau svētdien, aizvadot pēdējo izbraukuma spēļu sēriju, "Dinamo" zaudēja pēcspēles metienos, toreiz piekāpjoties Minskas "Dinamo" hokejistiem.

Nākamo spēli Rīgas klubs aizvadīs sestdien, mājās uzņemot Maskavas apgabala "Vitjazj" hokejistus.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var uzzināt detalizētu mača notikumu aprakstu.