Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" pārbaudes spēlē otrdien atspēlēja trīs vārtu deficītu un ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:1, 2:0) savā laukumā uzvarēja Zviedrijas spēcīgākās līgas (SHL) komandu "Linkoping".

Trīs vārtu pārsvaru viesi panāca līdz otrās trešdaļas sākumam, tomēr līdz tās beigām divus vārtus atguva Pols Šekura. Vēlāk trešajā trešdaļā 3:3 panāca Māris Bičevskis, bet 20 sekundes pirms pamatlaika beigām uzvaru mājiniekiem nodrošināja Džeimijs Džonsons.

"Dinamo" komandas vārtos laiku uz pusēm šajā mačā dalīja Mīkaels Telkvists un Jakubs Sedlāčeks.

Šajā cīņā Bičevskis darbojās kā aizsargs, bet komandai palīdzēja arī Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienības "Rīga" aizsargs Patriks Škuratovs.

Ar Soču olimpiskajām spēlēm saistītais pārtraukums KHL ilgs līdz 26.februārim.

Rīgas "Dinamo" četras kārtas pirms regulārā čempionāta beigām jau garantējusi dalību Gagarina kausa izcīņā.

Kā ziņots, nopietna muguras savainojuma dēļ Rīgas klubam šosezon, visticamāk, vairs nepalīdzēs kanādiešu uzbrucējs Kails Vilsons, kurš ar 49 spēlēs gūtiem 17 vārtiem un veiktām 27 rezultatīvām piespēlēm ir rīdzinieku rezultatīvākais spēlētājs.