Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" otrdien ar uzvaru pagarinājumā sāka Ņižņijnovgorodas apgabala gubernatora kausa izcīņas turnīru.

Pirmajā spēlē Rīgas "Dinamo" ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Maskavas "Spartak" vienību.

Spēles septītajā minūtē vadībā izvirzījās "Spartak" komanda, kad precīzi meta Andrejs Kuzmins, bet otrā perioda sākumā Mihails Juņkovs Maskavas klubam panāca divu vārtu pārsvaru. Savukārt trešās trešdaļas pirmajā minūtē "Dinamo" jaunieguvums Aleksandrs Žirū pēc Mārtiņa Karsuma un Roba Šrempa piespēlēm vienus vārtus atguva. Rīdzinieki turpināja uzbrukt un četras minūtes pirms pamatlaika beigām Karsums rezultātu izlīdzinājumu, ievedot spēli pagarinājumā.

Pagarinājumā uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešamas četras minūtes, un Žirū ar piespēli atrada Aleksandru Ņiživiju, kurš ripu ieraidīja vārtos.

Pēc mača komandas aizvadīja pēcspēles metienu sēriju, kurā ar 2:1 uzvarēja Latvijas vienība. "Dinamo" rindās "bullīšus" realizēja Džeimijs Džonsons un Ņiživijs.

Rīgas komandas vārtus šajā mačā sargāja Mikaēls Telkvists.

Trešdien Rīgas "Dinamo" tiksies ar Maskavas "Dinamo, bet piektdien – ar "Torpedo". 18.augusta notiks spēles par vietām.