Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienība Rīgas "Dinamo" pēdējā mačā pirms valstsvienību pārtraukuma izbraukumā Baltkrievijā ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) zaudēja Minskas "Dinamo", tādējādi pārtraucot veiksmes sēriju.

Jau ar pirmajām minūtēm Minskas "Dinamo" iesāka intensīvu, aktīvu spēli, kurai rīdziniekiem nebija "pretargumentu". Pirmie vārti tika gūti mača piektajā minūtē, kad Jūakimu Eriksonu pārspēja Raiens Veske, bet līdz nākamajiem vārtiem bija jāgaida līdz otrā perioda beigām, kad savas bijušās komandas vārtsargu pārspēja Pols Ščehura, panākot jau divu vārtu pārsvaru Minskai.

Trešajā periodā, esot vadībā ar rezultātu 2:0, minskieši turpināja kontrolēt spēles gaitu. Intensīvākas sanāca spēles beigas, kad četras minūtes pirms pamatlaika beigām, rīdziniekiem nonākot skaitliskajā vairākumā, Heikila pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu un nomainīja Eriksonu pret sesto laukuma spēlētāju.

Tomēr izcilu sniegumu turpināja demonstrēt mājinieku vārtsargs Kevins Lalands, un Minskas "Dinamo" revanšējās par sezonas sākumā piedzīvoto zaudējumu.