Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" otrdien mājās uzņēma priekšpēdējā vietā līgā esošo Minskas "Dinamo" vienību, spēlē piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:2, 1:0).

Rīdzinieki pēc mača ar 54 spēlēs sakrātiem 34 punktiem saglabā pēdējo vietu KHL, bet Minskas "Dinamo" vienība tikpat mačos guvusi 37 punktus, mazliet attālinoties no saviem kaimiņzemes konkurentiem.

Spēle tika uzsākta bez diži daudz izpildītiem metieniem, tomēr otrajā trešdaļā Minskas hokejisti pārņēma iniciatīvu. Vispirms no aizvārtes spēles rezultātu atklāja Andrejs Kosticins, bet nepilnu pusotru minūti vēlāk Raiens Spūners jau panāca 2:0 viesu labā.

Trešajā trešdaļā Rīgas hokejistiem sanāca izmainīt spēles ritējumu, tomēr abas vienības izšķērdēja vairākus vārtu gūšanas momentus. Mača 57. minūtē Uvis Balinskis ar metienu no zilās līnijas guva "Dinamo" komandas pirmos vārtus skaitliskajā vairākumā 2020. gadā. Taču izlīdzināt rezultātu laukuma saimnieki nespēja, tādējādi piedzīvojot 11. zaudējumu pēc kārtas.

Ceturtdien rīdzinieki "Arēnā Rīga" uzņems Kazaņas "Ak Bars" vienību, kas ar 82 punktiem 54 spēlēs ieņem otro vietu līgā

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku mača notikumu aprakstu.