Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" otrdien ar ceturto zaudējumu četrās viesos aizvadītās spēlēs noslēdza pagalam neveiksmīgu izbraukuma maču sēriju, Kazahstānā ar rezultātu 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) piekāpjoties Nursultanas "Baris" hokejistiem.

Rīgas "Dinamo" vienība tādējādi jau zaudējusi devīto spēli pēc kārtas, bet uzvaru tā pēdējo reizi izcīnīja 1. oktobrī. Komanda 17 čempionāta spēlēs izcīnījusi septiņus punktus, saglabājot pēdējo vietu Rietumu konferencē un līgā. Savukārt "Baris" vienība pēc panākuma pakāpusies uz devīto pozīciju Austrumu konferencē, pateicoties 18 spēlēs sakrātiem 20 punktiem.

Spēles ievadā krietni vairāk metienu pa pretinieku vārtiem padevās mājiniekiem, taču pirmo ļoti bīstamo vārtu gūšanas iespēju radīja tieši "dinamieši". Mazākumā pret vārtsargu Joni Ortio aizbēga Zeks Mičels, kuram īsti neizdevās izpildīt labu plaukstas metienu. Perioda turpinājumā izcilu iespēju nerealizēja arī Gints Meija, kurš nespēja pārspēt uz ledus nokritušo Ortio.

Savukārt spēles rezultāts tika atklāts, pateicoties "Dinamo" aizsarga Endrjū O'Braiena kļūdai. Kanādietis, kontrolējot ripu, nevajadzīgi ar elkoni atgrūda pretinieku, par ko nopelnīja divu minūšu noraidījumu. Vairākumu mājinieku labā realizēja bijušais rīdzinieku pārstāvis Linuss Videls, kurš KHL čempionātā jau guvis 100 vārtus.

Vien minūti vēlāk par klupināšanu pretinieku zonā tika sodīts Miķelis Rēdlihs. Šis skaitliskais vairākums galvenokārt tika izspēlēts otrajā periodā, kurā Kērtiss Volks bez dižas aizsargu pretestības panāca rezultātu 0:2.

Spēles 24. minūtē Rīgas "Dinamo" tika pie pirmā skaitliskā vairākuma spēlē. Tomēr tam sekoja vēl viena nevajadzīga ķibele. Deniss Paršins rupji kļūdījās, izpildot piespēli šķērsām laukuma vidus zonai. Metjū Fratins ar "nočiepto" ripu ieslidoja "Dinamo" aizsardzības zonā un pārspēja Aleksandru Lazušinu – rezultāts jau 0:3.

Perioda izskaņā komandas pirmo reizi mačā vairākas minūtes pavadīja vienādos sastāvos. Tas ļāva "Dinamo" sagrābt iniciatīvu, bet lielisku Patrika Zabusova piespēli neizmantoja Deniss Paršins, kura māņkustību atšifrēja Ortio. Savukārt spēles pēdējais periods ritēja "Baris" pateicīgā manierē – bez daudz pārtraukumiem un bīstamiem uzbrukumiem. Mājinieki tādējādi saglabāja vadību ar rezultātu 3:0, izcīnot panākumu spēlē.

Nākamo spēli "dinamieši" aizvadīs sestdien, "Arēnā Rīga" uzņemot Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienību.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku mača notikumu aprakstu.