Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē trešdien kārtējo zaudējumu piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas Somijā, parādot diezgan bālu sniegumu, ar 2:5 piekāpās "Jokerit".

Spriežot pēc "Dinamo" vadības teiktā, hokejisti pirms mača saņēmuši beidzot atalgojumu, tomēr vairāk nekā divas trešdaļas šajā spēlē rīdzinieki rādīja ļoti neizteiksmīgu sniegumu. Rīgas "Dinamo" tas bija otrais zaudējums pēc kārtas un septītais zaudējums pēdējās astoņās spēlēs.

Rīdzinieki gan pirmajā, gan otrajā periodā zaudēja pa diviem vārtiem, turklāt paši nespējot izveidot labus momentus. Abus vārtus rīdzinieki guva tikai trešā perioda otrajā daļā, kad mača liktenis praktiski bija jau izšķirts. Abus vārtus Rīgas "Dinamo" guva mazākumā, bet izcēlās Miks Indrašis un Māris Bičevskis.