Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" pirmajā spēlē pēc novembra pārtraukuma trešdien savā laukumā uzņem līgas kopvērtējuma līdervienību Sanktpēterburgas SKA.

Mačs "Arēnā Rīga" sāksies plkst.19.30, un to tiešraidē būs iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Novembra pārtraukuma laikā "Dinamo" spēlētāji tika pakļauti smagam darbam treniņos, aizvadot pa diviem treniņiem dienā.

Vairāki komandas spēlētāji - Ainārs Podziņš, Kriss Holts un Frēdriks Varjs - šajā laikā valstsvienību sastāvos piedalījās pārbaudes turnīros, bet savainojumus veiksmīgi ārstēja Aleksandrs Ņiživijs un Džeimijs Lundmarks.

Pirms pārtraukuma "Dinamo" ilgstošās mājas spēļu sērijas ietvaros ar 1:0 pieveica latviešu vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas "Jugra" komandu, ar 2:1 Liepājā apspēlēja Magņitogorskas "Metallurg", ar 1:4 piekāpās Omskas "Avangard" un ar identisku rezultātu atzina arī Čerepovecas "Severstaļ" pārākumu.

Pēc mača ar SKA "Dinamo" savā laukumā aizvadīs vēl vienu maču, kad svētdien tiksies ar Maskavas "Spartak".

Savukārt pēc tam Latvijas vienība dosies piecu izbraukuma spēļu sērijā.

Rīgas "Dinamo" komanda pēdējās desmit spēlēs pie vismaz viena punkta tikusi sešos mačos.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas "Dinamo" ar 27 punktiem 22 mačos ieņem devīto vietu, par punktu zaudējot Maskavas "Spartak" hokejistiem, kas gan aizvadījuši par vienu spēli mazāk.

Savukārt SKA ar 48 punktiem 20 spēlēs atrodas Rietumu konferences un visas līgas pirmajā vietā.