Rīgas 'Dinamo' pēdējā minūtē atspēlējas un nodrošina vietu Gagarina kausa izcīņā

Vietu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņā svētdien sev nodrošināja Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā Kazaņā atspēlējās no 0:2 un ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica "Ak Bars".

Spēles laikā "Dinamo" nonāca zaudētājos ar 0:2, taču atspēlējās, otros vārtus guva pamatlaika pēdējā minūtē, bet "bullīšos" uzvarēja ar 2:0.

Otrajā periodā Jakubs Petržaleks un Iļja Ņikuļins panāca 2:0 mājinieku labā, bet trešā perioda trešajā minūtē Krišjānis Rēdlihs ar tālmetienu samazināja starpību. Neizšķirtu pamatlaikā "Dinamo" panāca pēdējā minūtē, kad pēc vārtsarga Jakuba Sedlāčeka nomainīšanas uzbrukumā izdevās saspēle un no vārtu priekšas Miks Indrašis guva vārtus.

Pagarinājumā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos Pols Ščekura un Aleksandrs Ņiživijs atnesa rīdziniekiem uzvaru. "Ak Bars" pēcspēles metienos tā arī nepārspēja Sedlāčeku.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi!

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Ak Bars
Rīgas Dinamo - Kazaņas Ak Bars 3:2 (0:0, 0:2, 2:2, 0:0, 1:0)Vārtu guvēji: Krišjānis Rēdlihs (42:51 min.), Miks Indrašis (59:19 min.), Aleksandrs Ņiživijs (65:00 -bullītis) - Jakubs Petržaleks (25:49 min.), Iļja Ņikuļins (39:12 min.)Noraidijumi: Māris Bičevskis (20:00 - 2+5 min.), Mets Robinsons (28:40 - 2min.), Pols Ščehura (35:49 -2 min.) - Konstantīns Korņejevs (7:42 - 2min.), Artjoms Lukojanovs (20:00 - 5min.)Metieni: 18 (11,7) - 13 (5,8)
Līdz ar šo uzvaru "Dinamo" sev nodrošināja dalību Gagarina kausa izcīņā. Tādējādi pirmais sezonas uzdevums izpildīts. Un vēl pirms olimpiskajām spēlēm! Apsveicam!
Dinamo atspēlējas no 0:2 un uzvar ar 3:2.
Sāksies bullīši
Kazaņa sāk0:0 - Stepltona metienu atvaira Sedlāčeks1:0 - Sčēkura no neērtās puses iemet1:0 - Pesonens trāpa pa pārliktni2:0 - Ņiživijs iemet un uzvara!!!
Noslēdzies pagarinājums, tagad būs bullīši.
Kazaņa aktīvi iesāka pagarinājumu, bet Dinamo atgūstas
Sācies pagarinājums
Noslēdzies pamatlaiks.
59:19 min.Rīgas Dinamo - Ak Bars 2:2Skaista izspēle un Indrašis no vārtu priekšas panāk 2:2!!!!Sedlāčeks pirms tam bija atstājis vārtus un šo vairākumu izdevās realizēt.
Pēdējās 2 minūtes
Dinamo labs uzbrukums, metiens garām vārtiem
Ak Bars jau vairāk domā par rezultāta nosargāšanu
Bukarts ar Bičevski saspēlējās, bet neizdevās metiens
Vēl 5 min pamatlaikā
Dinamo neizdodas uzspiest uzbrukumus.
Ak Bars vārtsargs ar grūtībām tver metienus.
Dārziņš izlauzās līdz vārtiem, tad Jēkabam Rēdliham situācija, bet Ak Bars neitralizē mūsējos.
Vēl nedaudz vairāk par 10 minūtēm
Dinamo ne pārāk labs vairākums, Ak Bars pilnā sastāvā.
Dinamo vairākumsBegovam patraucēja izdarīt metienu labā situācijā, tad vēl ilgstošs uzbrukums, kuru laikā Ak Bars pārkāpj noteikumus.
42:51 min Rīgas Dinamo - Ak Bars 1:2Krišjāņa Rēdliha metiens no zilās līnijas - gols!!!!
Indrašis izlauzās un kritienā vēl uzmeta uz vārtiem.
Sācies 3.periods
Komandas atgriežas laukumā
2.perioda labākie momenti
Noslēdzies 2.periods
39:12 min. Rīgas Dinamo - Ak Bars 0:2Iļja Ņikuļins ar šķēlienu pārspēj Sedlāčeku
Sedlāčeks tver pēc metiena no tuvas distances.
Dinamo pilnā sastāvā
Dinamo mazākumsŠčehura noraidījums, aizķeksēja pretinieku.
Sedlāčeks monstrs. Pajukusi Dinamo aizsardzība, gandrīz 2 minūtes Ak Bars burtiski masēja mūsējos, bet neveiksmīgi.Un uzereiz bīstams Dinamo uzbrukums - Pujaca metienu efektīgi un efektīvi tver Baruļins.
Ak Bars iespiedis Dinamo mūsējo zonā, ar grūtībām Dinamo aizstāvas
Dinamo pilnā sastāvā, labi nospēlēts mazākums
28:40 min. Dinamo mazākumsRobinsonam noraidījums
25:49 min. Rīgas Dinamo - Ak Bars 0:1Petržaleks saņem ripu no aizvārtes un uzreiz ar metienu pārspēj Sedlāčeku.
Sedlāčeks tver ripu pēc spēcīga metiena no zilās līnijas.
Bukarta šķēliens no tuvuma, virsū vārtsargam
Kazaņa bīstamio vairākumā otro minūti nospēlē, Dinamo pilnā sastāvā
Sākas 2.periods
Komandas atgriežas laukumā, tikmēr vēl 2.perioda labākie momenti
Diemžēl, Dinamo 2.periodu sāks mazākumā, jo Bičevskism par kautiņu iedots 2+5 min, bet pretiniekam Lukojanovam tikai 5 min.
Metienos liels Dinamo pārsvars 11-5.
Noslēdzies 1.periodsPeriods noslēdzas ar kautiņu. Bičevskis skaisti pārmāca pretinieku!!!
Daudz cīņas, bet mazāk momenti pēdējās minūtēs
Ilglaicīgs Dinamo pārsvars. Ak Bars ar grūtībām aizstāvas
Ak Bars pilnā sastāvā
Diez ko vairākums neizdodas Dinamo.
7:42 min. Dinamo vairākumsIndrašis rāvās uzbrukumā un viņu aizķeksēja.
Viens no pirmajiem Ak Bars bīstamiem uzbrukumiem, Sedlāčeks drošs. Un uzreiz Dinamo atbilde, Haščākam izdevība.
Asumi pie Ak Bars vārtiem. Haščāks saķers ar aizsargu un uzgrūžas virsū vārtsargam, izraisot asumus starp spēlētājiem.
Dinamo aktīvi sākuši spēli. Pirmās minūtes sola aizraujošu hokeju
Spēle sākusies
Komandas iznāk laukumā, tagad himnas un drīz jau pati spēle
Rīgas Dinamo sastāvs: Vārtsargi: #36 Jakub Sedlacek (#32 Mikael Tellqvist); Aizsargi: #80 Georgijs Pujacs - #33 Mat Robinson, #9 Krišjānis Rēdlihs - #16 Jēkabs Rēdlihs, #6 Arvīds Reķis(C) - #11 Kristaps Sotnieks, #55 Edgars Siksna; Uzbrucēji: #77 Marcel Hascak - #38 Paul Szczechura - #70 Miks Indrašis, #90 Lauris Dārziņš - #79 Vitālijs Pavlovs - #47 Mārtiņš Cipulis, #71 Roberts Bukarts - #25 Andris Džeriņš - #96 Māris Bičevskis, #17 Aleksandrs Ņiživijs - #7 Rustams Begovs - #95 Juris Upītis, #83 Deivids Sarkanis.
Nespēlēs arī Ozoliņš. Kā arī Salvis Balandīns un Mārtiņš Porejs
Šīsdienas KHL regulārā čempionāta spēlei Kazaņāpret divkārtējiem Gagarina kausa ieguvējiem AK BARS komandu DINAMO RĪGA treneri pieteiks 22 hokejistus – 2 vārtsargus, 7 aizsargus un 13 uzbrucējus, un salīdzinot ar iepriekšējo maču, ir notikušas izmaiņas uzbrukuma līnijā, jo muguras savainojuma dēļ nevarēs spēlēt Kails Vilsons, bet vārtus sargās Jakubs Sedlačeks.
KHL regulārā čempionāta izbraukumu svētdien turpina Rīgas Dinamo, kas Kazaņā tiekas ar Ak Bars.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-cina-pret-ak-bars-centisies-nodrosinat-vietu-play-off.d?id=44073999