Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā svētdien ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) zaudēja Maskavas "Dinamo", kas spēlēja bez latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma.

Pirmais periods aizritēja līdzīgā cīņā, un vārti pirmajās 20 minūtēs netika gūti. Otro trešdaļu maskavieši iesāka ar "golu" pēc nospēlētām 50 sekundēm, kad ripu vārtos ievirzīja Andrejs Mironovs. Turpinājumā Maskavas "Dinamo" daudz meta pa Rīgas "Dinamo" vārtiem, taču rezultāts nemainījās.

55 minūtē vairākumā Andris Džeriņš pēc Laura Dārziņa piespēles rezultātu izlīdzināja, tomēr pēdējās divās minūtēs Tims Sestito un Guntis Galviņš nopelnīja noraidījumus, un lielajā vairākumā Iļja Ņikuļins izrāva savai komandai uzvaru spēlē.

Rīgas "Dinamo" ar 57 punktiem 45 mačos atrodas 12. pozīcijā Rietumu konferencē.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu maču aprakstu: