Rīgas 'Dinamo' piedzīvo 12. 'sauso' zaudējumu sezonā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā neveiksmju sēriju sestdien, 1. februārī, turpināja Rīgas "Dinamo", kas viesos Kazaņā ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Austrumu konferences līderei "Ak Bars".

Rīdzinieki piedzīvoja devīto zaudējumu pēc kārtas un 12. "sauso" zaudējumu sezonā, kas ir KHL sezonas antirekords.

Tāpat Rīgas "Dinamo" turpināja nesekmīgo spēli vairākumā. Latvijas kluba hokejisti nav realizējuši jau 44 vairākumus pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" mačā izdarīja vien 16 metienus pa pretinieku vārtiem, bet rīdzinieku vārtsargs Aleksandrs Salāks atvairīja 29 pretinieku metienus. "Ak Bars" uzvaru nodrošināja sniegums vairākumā. Pirmajā periodā deviņas sekundes pēc Rīgas "Dinammo" noraidījuma pirmos vārtus guva Artjoms Gaīmovs, kurš perfekti pielaboja ripas lidojumu. savukārt pēdējā trešdaļā sekundi pēc vairākuma beigām Daniss Zaripovs panāca 2:0.

Rīdziniekiem šajā sezonā atlikuši deviņi mači. Tagad Latvijas komanda atgriezīsies Latvijā un aizvadīs sezonā pēdējo mājas spēļu sēriju (piecus mačus). KHL sezonu Rīgas "Dinamo" beigs ar četriem izbraukuma mačiem, no kuriem pēdējais - 26. februārī pret Novosibirskas "Sibirj".

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Ak Bars
Rīgas Dinamo - Ak Bars. Spēles statistika
Spēle noslēgusies
Ak Bars ļoti mierīgi saspēlējas, bez lielas centības. Pēc metiena Salāks tver ripu un tad seko neliela pagrūstīšanās.
Salāka maiņa bija treneru viltība, lai pavilcinātu laiku. Salāks atgriežas vārtos.
Rīgas Dinamo mazākumsŠvanennbergs uzbrukumā nospēlē neuzmanīgi un trāpapretiniekam ar nūju pa seju. Arī jaunais hokejists saņem 2+2 minūšu sodu. Dinamo vārtsargu maiņa - Salāka vietā iznāk Makarovs.
Pamatlaikā 5 minūtes.
Mājinieki spēlē ļoti disciplinēti un necenšas palielināt pārsvaru, bet droši nosargāt pārsvaru. Rīdziniekiem grūti uzlauzt pretinieku aizsardzību.
Jaruļinam skaists individuālais reids, Salāks glābj Dinamo.
Dinamo pilnā sastāvā. Mājinieki īsti neiespringa vairākumā.
48:21 min. Rīgas Dinamo mazākumsTiesneši aptur spēli, jo pēc sadursmes ar Salāku smagi cieš Gluhovs, kuram kāja "iesprūda" starp vārtsargu un aizsargu. Pēc tam Gilīss saņem sodu, jo kaut kur meklēja "kašķi"
46:13 min. Rīgas Dinamo - AK Bars 0:2 Liela mājinieku ofensīva, ripa labajā malā atlec pie Zaripova, kuram atliek iemest tukšos vārtos. Ripa iemesta sekundi pēc mazākuma izturēšanas.
Azevedo atgriežas laukumā, mājiniekiem vēl nepilnu pusotru minūti vairākums
42:44 min. Ak Bars noraidījumsAzevedo nesanāk metiens, tad viņš pazaudē ripu un dusmās uzsit Eštonam pa nūju.
42:12 min. Rīgas Dinamo vairākumsBatņa savā laukuma pusē nospēlē ar ausgti paceltu nūju. Tiesneši iedod 2+2 minūtes.
Rīgas Dinamo cerīgi sāk 3. periodu. Jau pirmajā minūtē uzbrukums, tad pēc metiena no zilās līnijas tiek mainīts ripas lidojums. Nedaudz garām vārtiem.
Sākas 3. periods
Rīgas Dinamo - Ak Bars 0:1. Noslēdzies 2. periodsRīgas Dinamo nosargāja vārtus mazākumā.
Rīgas Dinamo mazākumsPavlovs pie apmales duelī klupina pretinieku
Ališausks, netipiski aizsargam, pietuvojas vārtiem no sāniem un izdara metienu.
Eštons izslidoja pie vārtiem no aizvārtes. Ak Bars glābj vārtsargs.
Rīgas Dinamo pilnā sastāvā
Salākam daudz darba mazākumā. Arī aizsargi labi palīdz
32:30 min. Rīgas Dinamo mazākums
Rotaļīgi spēlē Ak Bars. Rīdziniekiem vēl viens pretuzbrukums mazākumā.Dinamo pilnā sastāvā.
Eštons mazākumā pārtvēra ripu un aizskrēja uzbrukumā. Bīstams metiens nepadevās, bet iegūts laiks.
25:13 min. Rīgas Dinamo mazākumsSotnieks dodas atpūsties, jo nogāza Gaļimovu.
Pēc vairākuma uzreiz pie vārtiem ripas lidojumu labi mainīja Eštons, bet garām vārtiem.
Arī parastais vairākums netiek realizēts. Ļoti vājš vairākums, jo ilgi notika saspēle, bet pa vārtiem izdarīts tikai viens metiens.
Lielais vairākums netiek realizēts
Ankipāns pirms lielā vairākuma ņem pārtraukumu, lai beidzot pārtrauktu neveiksmju sēriju vairakumā
21:31 min. Rīgas Dinamo lielais vairākumsMājiieki paliek trijatā, Estons saņem sitienu ar nūju pa seju
20:57 min. Rīgas Dinamo vairākumsKormjē par pārkāpumu pret Protopoviču saņem 2 minūšu sodu
Sākas 2. periods
Rīgas Dinamo - Ak Bars 0:1. Noslēdzies 1. periods
Vārtu stabs glābj Dinamo, tad arī Salāks glābj Dinamo.
16:47 min. Kautiņš laukumā Mājinieku hokejists Voronkovs izprovocē Eštonu uz kautiņu. Rīdzinieks dominē kautiņā un uzvar šajā cīņā. Abiem kaušļiem 5 minūšu sods.
12:54 min. Rīgas Dinamo - Ak Bars 0:1 Mājiniekiem bija nepieciešamas deviņas sekundes, lai realizētu vairākumu. Pēc metiena no zilās līnijas Gaļimovs pieliek nūju un ripa iespurdz devītniekā.
12:45 min. Rīgas Dinamo mazākumsMamčičs saņem sodu par sitienu pretiniekam pa rokām
Ļoti haotisks vairākums Dinamo izpildījumā. Nerealizēts jau 41. vairākums pēc kārtas. Diez vai tiek fiksēts kāds rekords šajā statistikas rādītājā?
Rīgas Dinamo ir vājākais vairākums līgā. Kazaņas komandai ir labākais mazākums līgā....
9:16 min. Rīgas Dinamo vairākumsAverins aiz vārtiem paklupina Salāku un saņem sodu
Komandas ļoti aktīvas pie apmalēm. Diezgan fiziski atlētisks hokejs šobrīd Kazaņas arēnā.
Pirmais nopietnākais mājinieku uzbrukums uzreiz rada problēmas. Salāks glābj, bet pēc tam ripa iestrēgst pie aizsargiem. Spēle rit raiti, bez pārtraukumiem.
Kazaņas vārtsargs Reideborns neveiksmīgi izgāja no vārtiem, bet pats pēc tam glābj mājiniekus. Pirms tam epizodē pēc spēka paņēmiena smagi cieta Dialoga, kurš dodas uz ģērbtuvēm. Nospēlētas vien 38 sekundes un pirmais kritušais, turklāt aizsargu līnijā šosezon īpaši daudz "robu".
Spēle sākusies
Pirms spēles Kazaņā rīdzinieki viesojās pie Indraša un Maskavas Dinamo. Gūtie divi vārti nelīdzēja...https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-maskava-pret-indrasa-komandu-piedzivo-astoto-zaudejumu-pec-kartas.d?id=51842975
Rīgas Dinamo vārtos šodien Salāks, bet mājinieku vārtu drošība uzticēta Reidebornam, nevis Latvijas hokeja publikai labi zināmajam Biļalovam.
Ak Bars šobrīd ir spēcīgākā Austrumu konferences komanda un otra spēcīgākā visā līgā. Kazaņas komandai ir piecu uzvaru sērija.Rīdzinieki ir pilnīgs pretpols Ak Bars komandai - šobrīd vājākā komanda visā līgā un astoņu zaudējumu sērija. Rīgas Dinamo un Minskas Dinamo ir divas pirmās komandas, kuras krietni pirms sezonas beigām ir atvadījušās no pat teorētiskām iespējām piedalīties Gagarina kausā.
Rīgas Dinamo šodien aizvada kārtējo maču KHL regulārajā čempionātā un kārtējo reizi rīdzinieki centīsies pārtraukt ieilgušo zaudējumu sēriju. Un gūt arī beidzot vārtus vairākumā...Šovakar Latvijas komandas hokejistu pretinieki - Kazaņas Ak Bars.