Rīgas "Dinamo" trešdien aizvadīja noslēdzošo, trešo, mājas spēli pirms kārtējā izbraukuma, "Arēnā Rīga" uzņemot viesus no Tālajiem Austrumiem, Habarovskas "Amur", un piedzīvoja pirmo "sauso" zaudējumu šajā sezonā ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0).

Vienīgos vārtus šajā mačā guva Habarovskas "Amur" uzbrucējs Pāvels Dedunovs pašā spēles sākumā, trešajā minūtē, kad viņa pārstāvētā komanda turklāt spēlēja skaitliskajā mazākumā.

Rīdzinieki kopumā aizvadīja labu spēli, īpaši trešajā periodā, kad kontrolēja mača gaitu un centās izlīdzināt rezultātu, taču pretinieki teicami spēlēja aizsardzībā, arī viņu vārtsargs Jevgeņijs Aļikins daudzkārt glāba savu komandu bīstamās situācijās.

$duelID=1171;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Spēles beigās "Dinamo" galvenais treneris Ģirts Ankipāns nomainīja Kristeru Gudļevski pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr arī šī taktika nepalīdzēja un Habarovskas klubs no Rīgas aizbrauca ar iegūtiem diviem punktiem.

Tādējādi Rīgas "Dinamo" arī otrajā savstarpējā spēlē ar Habarovskas "Amur" piedzīvoja zaudējumu.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.