Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" pirmdien rādīja bezzobainu sniegumu aizsardzībā, savu skatītāju priekšā ar rezultātu 0:7 (0:4, 0:3, 0:0) kapitulējot Latvijas hokejista Jāņa Kalniņa pārstāvētajai Helsinku "Jokerit' vienībai.

"Jokerit" pēc uzvaras ar 43 spēlēs izcīnītiem 59 punktiem ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē, bet Rīgas vienībai 31 punkts 45 spēlēs ļauj atrasties 11. pozīcijā konferencē.

"Dinamo" aizsardzība spēles ievadā nepilnu trīs minūšu laikā pieļāva trīs rupjas kļūdas, piespiežot 19 gadus vecajam Jānim Vorim katru reizi vilkt ripu ārā no sava cietokšņa. Savukārt mača 15. minūtē vairākumu realizēja Niklass Jensens, panākot jau rezultātu 0:4 viesu labā.

Spēles otrajā trešdaļā Jensens un viņa Dānijas izlases komandas biedrs Peters Regins nokārtoja pa "hat-trick", abiem uzbrucējiem gūstot savus trešos vārtos, bet septīto ripu mājinieku vārtos nogādāja Sami Lepiste.

Pēdējo 20 minūšu lielākais notikums bija 18 gadus vecā vārtsarga Reiņa Liepiņa debija KHL. Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienības "Rīga" rezerves vārtsargs laukumā līdz šim nebija gājis nedz MHL, nedz pašmāju "Optibet" hokeja līgas (OHL) spēlēs. Liepiņš ar savu darbu tika galā godam, atvairot visus desmit pretinieku metienus.

Savukārt viesu komandas cietoksni neskartu atstāja Jānis Kalniņš, kurš tika galā ar 25 "dinamiešu" raidījumiem, un nu jau 162 minūtes pēc kārtas nav ielaidis vārtus.

"Dinamo" komanda nākamo maču aizvadīs trešdien, kad pulksten 19.30 tiks uzņemta Čerepovecas "Severstaļ" vienība.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku mača notikumu aprakstu.