Rīgas "Dinamo" hokeja komanda ceturtdien, 31. augustā, "Arēnā Rīga" aizvadīja savu pirmo mājas spēli 10. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā, taču nespēja to atzīmēt ar uzvaru, piekāpjoties Maskavas "Spartak" ar 1:3 (0:0, 0:0, 1:3).

Pirmajos divos spēles periodos lielāks pārsvars bija mājiniekiem, bet izšķirošie notikumi risinājās trešajā trešdaļā, kad "Spartak" hokejisti sešu minūšu laikā guva trīs vārtus – skaitliskajā mazākumā, vairākumā un spēlējot vienādos sastāvos.

55. minūtē Ņikita Jevpalovs vienus vārtus atguva un "Dinamo" ar jaunu sparu metās uzbrukumā, taču viesi, kas aizvadīja piekto izbraukuma spēli pēc kārtas, atrada spēkus aizsardzībai un spēja noturēt uzvaru.

$duelID=711;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!