Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pārspējaMinskas "Dinamo".

Šī uzvara palīdzēja Rīgas "Dinamo" komandai izrāpties no pēdējās vietas Rietumu konferences un visas līgas kopvērtējumā. Rīdzinieku kontā tagad ir 16 punkti 21 spēlē, bet Minskas vienībai ir tikpat punkti.

Rīgas "Dinamo" spēles sestajā minūtē nonāca iedzinējos, kad veiksmīgā epizodē pie ripas nonāca Minskas komandas spēlētājs Jevgeņijs Koviršins, kurš raidīja to tukšos vārtos. Tomēr deviņas minūtes vēlāk vairākumā Lauris Dārziņš izdarīja metienu, un ripa pēc rikošeta no Eštona Kārtera ielidoja vārtos. Uzvaras vārti tika gūti 38. minūtē, Danielam Bērziņam izdarot lielisku metienu pēc mājinieku kļūdas savā aizsardzības zonā.

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Aleksandrs Salāks atvairīja 36 no 37 pretinieku metieniem, kamēr paši rīdzinieki pa vārtiem meta vien 14 reizes.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu