Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā pirmo mājas spēļu sēriju 2020. gadā trešdien, 8. janvārī, ar zaudējumu noslēdza Rīgas "Dinamo", kas "Arēnā Rīga" pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 zaudēja Artūra Kuldas pārstāvētajais vienībai Čerepovecas "Severstaļ".

Rīdziniekiem šī bija tikai otrā "bullīšu" sērija sezonā un abās tagad piedzīvots zaudējums.

Rīdzinieki otrā perioda sākumā nonāca zaudētājos, bet otrās trešdaļas beigās Kristaps Sotnieks un Emīls Ģēģeris 23 sekunžu laikā panāca 2:1 mājinieku labā. Pēdējās trešdaļas septītajā minūtē Jegors Jakovļevs vairākumā atjaunoja līdzsvaru spēlē.

Pagarinājumā Rīgas "Dinamo" nosargāja vārtus mazākumā, bet pēcspēles metienu sērijā nespēja pārspēt pretinieku vārtsargu, piedzīvojot zaudējumu visā mačā.

Rīgas "Dinamo" maču atkal aizvadīja bez vairākiem līderiem, turklāt vārtu drošība joprojām uzticēta jaunajam un mazpieredzējušajam Jānim Vorim, kurš šoreiz atvairīja 31 metienu.