Rīgas 'Dinamo' sezonas pēdējo izbraukumu turpina ar zaudējumu Jekaterinburgā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā kārtējo zaudējumu piektdien, 3. februārī, piedzīvoja Rīgas "Dinamo", kas savā sezonas priekšpēdējā izbraukuma spēlē ar 2:4 piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobiļist".

Līdzīgi kā iepriekšējā spēlē pirms divām dienām pret "Jugra", rīdzinieki pirmie guva vārtus, bet piedzīvoja zaudējumu. Rīgas "Dinamo" labā vārtus guva Guntis Galviņš un Miks Indrašis, bet mājiniekiem izcēlās Maksims Rasejkins, Petrs Koukals, Aleksejs Simakovs un Aleksejs Mihnovs.

Rīdzinieki tagad svētdien sezonas pēdējo izbraukumu noslēgs ar spēli pret Astanas "Baris", bet pēc tam KHL čempionātā sekos neliels izlašu pārtraukums. Sezonas pēdējās spēles Rīgas "Dinamo" aizvadīs 16. un 18. februārī "Arēnā Rīga" attiecīgi pret Toljati "Lada" un Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Pamatlaika pēdējā minūte. Rīdziniekiem tukši vārti
Rīgas Dinamo aktivizējies, bet atlikušas vien 2 minūtes.
55:57 min. Rīgas Dinamo - Avtomobiļist 2:4Rīgas Dinamo izmanto lielo vairākumu. Dārziņam nolūst metiens no zilās līnijas, bet ripa nonāk pie Indraša, kurš ir precīzs.
55:04 min. Rīgas Dinamo lielais vairākumsArī Dārziņš saņem sitienu ar nūju pa seju! Pusotru minūti rīdziniekiem lielais vairākums
54:34 min. Rīgas Dinamo vairākumsAizsardzības zonā pēc spēles ar augsti pacektu nūju cieš Kristaps Zīle, un rīdziniekiem tagad vairākums
52:29 min. Rīgas Dinamo - Avtomobiļist 1:4Čistovs apspēlēja divus rīdziniekus un izdarīja metienu. Ripa lidoja garām vārtiem, bet no apmales izlidoja vārtu otrā pusē, kur Mihnovs pārspēj Kalniņu. Rīdzinieku vārtsargs ļoti dusmīgs pēc ceturtā "gola".
Avtomobiļist gandrīz visas divas minūtes vairākumā bija rīdzinieku zonā un "apšaudīja" Kalniņa vārtus. Dinamo izdodas izturēt šo mazākumu.
Rīdzinieki 50 minūšu laikā ir izdarījuši 13 metienus pa vārtiem. Skumīgi.
49:24 min. Rīgas Dinamo mazākumsBičevskis uzbrukuma zonā pēc neveiksmīgas darbības paklupina pretinieku
Kalniņš pēc metiena atkal uzreiz nepiespiež ripu, bet šoreiz kopējiem spēkiem izdodas to piespiest un tiesnesis to fiksē.Sējējs ņem pārtraukumu, jo neapmierina sniegums
47:24 min. Rīgas Dinamo - Avtomobiļist 1:3Kalniņš atvaira metienu no distances, bet pirmais pie ripas turpat pie vārtiem ir Simakovs.
Avtomobiļist daudz labāki 3. perioda pirmajās piecās minūtēs. Mājinieki neļauj rīdziniekiem ilgi turēt ripu un presingo Dinamo zonā.
Rīdzinieki savu vārtu priekšā nespēj ripu raidīt tālāk, bet Avtomobiļist šo "dāvanu" neizmanto.
Perioda sākumā daudz cīņu pie apmales.
Sākas 3. periods
Pēc 2. perioda metienos pa vārtiem liels pārsvars mājiniekiem (20:11).
Noslēdzies 2. periods
39:00 min. Rīgas Dinamo - Avtomobiļist 1:2Kalniņam neizdevās piespiest ripu, arī aizsargiem neizdevās ripu pabīdīt zem Kalniņa, un tā izslīdēja pie Koukala, kurš iemet tukšos vārtos. Tiesnesis bija blakus un acīgi nesvilpa, jo redzēja, ka ripa nav piespiesta.
Uzreiz pēc gūtajiem vārtiem Avtomobiļist vēl viena iespēja. Kalniņš glābj!
38:18 min. Rīgas Dinamo - Avtomobiļist 1:1Maksims Rasejkins no aizvārtes saņēma piespēli vārtu priekšā un no tuvas distances trāpa vārtos
Jau pilnos sastāvos Avtomobiļist uzbrukumi kļūst pārāk bīstami. Lipsbergs atbild ar labu metienu. Ļoti ātra spēle no vieniem vātriem uz otriem
35:24 min. Rīgas Dinamo - Avtomobiļist 1:0Pēc Galviņa metiena no zilās līnijas ripa trāpa kādam no aizsargiem un ielido vārtos
Dinamo labi aizstāvas mazākumā un neļauj ;isti mājiniekiem kaut ko izveidot
Nospēlēts jau vairāk nekā puse spēles, bet kopā komandas izdarījušas 18 metienus (10:8 pārsvars mājiniekiem).
32:22 min. Rīgas Dinamo mazākumsJerofejevs pretinieku ietur ar nūju un saņem sodu
Salīdzinot ar 1. periodu, spēle ir dzīvīgāka, tomēr joprojām bez ļoti labām vārtu gūšanas iespējām.
Indrašis pretuzbrukumā iegāja zonā un aizsarga aizsegā viltīgi uzmeta. Avtomobiļist vārtsargs tver ripu.
Rīgas Dinamo pilnā sastāvā
Avtomobiļist pilnā sastāvā, un tagad rīdziniekiem vairāk nekā minūte mazākumā
24:45 min. Rīgas Dinamo noraidījumsIlgi rīdzinieki nespēj nostāties pretinieku zonā, bet, kad tas izdodas, vārtu priekšā Giliss pretinieku sagaida ar dūri. Tiesneši to pamana
23:14 min. Rīgas Dinamo vairākumsGolovkovs pietur ripu un pēc ilga reida nopelna rīdziniekiem vairākumu
Kalniņš jau divreiz pirmās minūtes laikā piespiež ripu pie ledus.
1. periodā metienos pārsvars rīdziniekiem (6:4), arī iemetienoslabāki Dinamo (13:5).
Sākas 2. periods
Noslēdzies 1. periods
Koukals no tuvas distances meta, centās trāpīt Kalniņam virs pleca. Dinamo vārtsargs atvairīja ripu.
Toluzakovs pēc iemetiena ar plaukstas metienu trāpa pa vārtu stabu. Spēle perioda izskaņā atdzīvojusies.
Dārziņš ar māņu kustību noguldīja pretinieku un nonāca labā metiena pozīcijā tieši pretī vārtiem. Avtomobiļist vārtsargs Sohackis atvaira bīstamo metienu.
Abas komandas pirms nepilnas nedēļas aci pret aci tikās Rīgā. Toreiz komandas aizspēlējās līdz pagarinājumam.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-pagarinajuma-uzveic-avtomobilist-komandu.d?id=48457641
Simakovs ielaužas rīdzinieku zonā, bet viņu labā situācijā paspēj atbruņot Giliss.
Pēc Skvorcova uzmetiena cīņā ripa aizslīd nedaudz garām tālajam stabam. Pagaidām bīstamākais moments, ja to tā var saukt.
Nospēlētas vairāk nekā 10 minūtes un bijuši tikai 4 metieni (pa diviem katrai komandai). Savukārt iemetienos rīdziniekiem ievērojams pārsvars (9:1).
Piecas spēles pirms regulārās sezonas beigām Austrumu konferences kopvērtējumā Avtomobiļist atrodas 11. vietā un no play-off zonas atpaliek astoņus punktus. Komandai vēl ir teorētiskas iespējas iekļūt Gagarina kausa izcīņā, bet pēc pirmajām astoņām spēles minūtēm neizskatās, ka hokejistiem būtu liela vēlme.
Pēc Kuldas metiena ripa lido garām vārtiem un atlec vārtu tuvumā. Vārtsargs ripu tver, bet starp spēlētājiem neliela pagrūstīšanās, jo Kulda, visticamāk, trāpīja vārtsargam pa tvērējcimdu.
Piecu minūšu laikā komandas nav izdarījušas metienus pa vārtiem
Saraustīts spēles sākums, daudz iemetienu un līdz metieniem pa vārtiem komandas netiek.
Spēle sākusies
Jekaterinburgas spēļu rīkotāji labi pacentušies - Latvijas himnu klātienē izpilda dziedātāja un sanāca ļoti labi! Visu cieņu!
Komandas izslido laukumā. Atskanēs valstu himnas, bet pēc nepilnām 5 minūtēm arī sāksies spēle.
Rīgas Dinamo sezonas pēdējais izbraukums sākās neveiksmīgi. Arī sniegums bija ļoti blāvs.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-zaude-darzina-100-guto-vartu-spele.d?id=48470211
Rīgas Dinamo piektdien turpina savu sezonas pēdējo izbraukumu, viesos tiekoties ar Jekaterinburgas Avtomobiļist. Spēles sākums pulksten 16:00.