Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" ar uzvaru sākuši septīto KHL sezonu, savā laukumā uzvarot Minskas "Dinamo" komandu ar 4:2.

Pirmā perioda 12. minūtē rīdzinieki ielaida vārtus, esot vairākumā. Kanādiešu uzbrucējs Džonatans Čīčū izdarīja metienu aptuveni no zilās līnijas, un pēc vārtsarga Edgara Masaļska kļūdas Minskas
hokejisti izvirzījās vadībā.

Savukārt otrā perioda beigās Rīgas "Dinamo" realizēja skaitlisko vairākumu. No Mika Indraša piespēles vārtus guva Krišjānis Rēdlihs.

Trešās trešdaļas sākumā Pjotrs Ščastļivijs realizēja skatlisko vairākumu. Viņam piespēlēja Čejs Genovejs. Turpinājumā rīdzinieki guva vēl vienus vārdus - pēc Mika Indraša un Krišjāņa Rēdliha piespēlēm vārtus guva Oskars Cibuļskis. Pēc trešo vārtu ielaišanas Minskas komanda nomainīja vārtsargu.

Taču dinamieši nepārstāja uzbrukt, un spēles 48. minūtē Rīgas "Dinamo" guva vārtus, spēlējot vienādos sastāvos. Pēc Gunāra Skvorcova piespēles precīzs bija Roberts Bukarts, panākot jau trīs vārtu pārsvaru. Pēc vairākiem noraidījumiem spēles 54. minūtē Raiens Veske guva vārtus viesu labā, panākot 4:2.

Rīgas "Dinamo" trešo reizi septiņu sezonu laikā regulāro čempionātu uzsāk savā laukumā. Līdz šim sezonas pirmajās spēlēs Rīgas "Dinamo" izcīnījusi trīs uzvaras un trīs reizes piedzīvojusi zaudējumus. Zīmīgi, ka aizvadītā sezona iesākta tieši pret Minskas "Dinamo", turklāt šajā spēlē izcīnīta uzvara ar 2:1.

Rīgas "Dinamo" sastāvā notikušas diezgan daudz izmaiņu. Komandu starpsezonā pameta vairāki aizvadītās sezonas līderi.
Uzbrukuma līnijā rīdzinieku rindas pametuši Aleksandrs Ņiživijs, kurš tagad darbojas treneru korpusā, Kails Vilsons, Pols Šekura, Marcels Haščāks un Džeimijs Džonsons, Artūrs Kuzmenkovs un Rustams Begovs.

Savukārt klāt nākuši latvieši Kaspars Saulietis un Miķelis Rēdlihs, kā arī krievs Pjotrs Ščastļivijs un zviedrs Linuss Videls. Komandu no pagājušās sezonas turpina pārstāvēt Marcels Hosa, Miks Indrašis, Roberts Bukarts, Mārtiņš Cipulis, Andris Džeriņš, Gints Meija, Lauris Dārziņš, Gunārs Skvorcovs, Juris Upītis un Māris Bičevskis.
Aizsardzības līnijā Rīgas "Dinamo" vairs nebūs leģendārais latviešu hokejists Sandis Ozoliņš, kurš noslēdzis karjeru, Rodrigo Laviņš, Jēkabs Rēdlihs, Arvīds Reķis, kā arī leģionārs Mets
Robinsons.

Klāt nākuši Čārlzs Genovejs no Kanādas un Slovākijas spēlētājs Milans Jurčina. No pagājušās sezonas aizsargiem komandā palikuši Kristaps Sotnieks, Krišjānis Rēdlihs, Georgijs Pujacs, Oskars
Cibuļskis un Mārtiņš Porejs.

Rīgas "Dinamo" komandā atgriezies vārtsargs Edgars Masaļskis, kurš aizvietos klubu atstājušo zviedru Mikaelu Telkvistu. Tāpat komandā palicis čehs Jakubs Sedlāčeks. Trešā vārtsarga vieta pagaidām uzticēta 20 gadus vecajam Nilam Grīnfogelam. "Dinamo" kapteinis nākamajā sezonā būs Georgijs Pujacs, kurš aizvietos karjeru beigušo Ozoliņu. Pujaca asistenti būs Dārziņš un Ščastļivijs.

Rīgas "Dinamo" un Minskas "Dinamo" jau spēkojās pirms šīs sezonas, kad "Latvijas Dzelzceļa" kausa mačā rīdzinieki piedzīvoja zaudējumu ar 1:2. Jau KHL čempionāta pirmajā spēlē Rīgas "Dinamo" varēs revanšēties par šo neveiksmi.