Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" trešdien "Arēnā Rīga" ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:2:, 0:0) zaudēja Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītajai Omskas "Avangard" komandai.

"Dinamo" pēc neveiksmes ar 23 punktiem 49 spēlēs joprojām ir pēdējā vietā līgā, bet Omskas "Avangard" ar 68 punktiem 50 mačos saglabā otro vietu Austrumu konferencē.

Pirmos vārtus jau spēles otrajā minūtē guva Mārtiņš Dzierkals, kuru ar piespēli vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Rihards Bukarts. Savukārt perioda izskaņā divas teicamas iespējas vairākumā neizmantoja viesu hokejists Klims Kostins.

"Avangard" gan spēja izrauties vadībā, otrā perioda sākumā gūstot divus vārtus četru minūšu laikā. Vispirms vecmeistars Iļja Kovaļčuks ar izcilu piespēli izkārtoja vārtu guvumu Denisam Zernovam, bet Aleksejs Jemeļins no zilās līnijas jau panāca rezultātu 1:2.

Spēle kopumā skatītājus nelutināja ar daudz metieniem. Tas īpaši bija jūtams trešajā trešdaļā, kad "Avangard" veiksmīgi slāpēja rīdzinieku atgūšanās mēģinājumus.

"Dinamo" gan praktiski divreiz pēc kārtas spēlēja vairākumā, gan pamatlaiku noslēdza, spēlējot sešatā pret četriem viesu hokejistiem, tomēr vārtsargs Igors Bobkovs vēlreiz netika pieveikts. Jāmin, ka vēl vienu reizi "Dinamo" vārtsargu Ivanu Naļimovu pasaudzēja Kostins, kurš atkal nespēja raidīt ripu pustukšos vārtos.

Nākamo spēli "dinamieši" aizvadīs piektdien, mājās uzņemot Čerepovecas "Severstaļ" komandu.