Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas tālākajā izraukuma spēļu sērijā ar rezultātu 2:3 (0:3, 2:0, 0:0) piekāpās Habarovskas "Amur" vienībai.

Pirmā perioda vidū "Amur" komanda trīs minūšu laikā guva divus vārtus. Vispirms vairākumā precīzi meta Dmitrijs Tarasovs, bet mirkli vēlāk Daņils Faizuļins veiksmīgi nospēlēja vārtu priekšā, panākot 2:0. Tad vēlreiz Habarovskas komanda spēlēja vairākumā, un Faizuļins guva arī trešos vārtus.

33.minūtē arī Rīgas "Dinamo" guva vārtus, kad Roberts Bukarts pēc Fēliksa Šuca metiena tika pie vārtsarga atsistās ripas un meta to vārtos. Savukārt otrā periodā izskaņā Kaspars Saulietis ar individuālo meistarību nokārtoja savas komandas otros vārtus. Trešajā periodā rīdziniekiem bija pārsvars laukumā, tomēr momentus izmantot tā arī neizdevās.

Pirmdien Rīgas "Dinamo" plkst. 12:30 spēkosies Vladivostokas "Admiral".