Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" otrajā pārbaudes spēlē pirms gaidāmās sezonas ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) komandu Aļmetjevskas "Ņeftjaņik".

Spēles sākumā "Dinamo" hokejisti uzbruka vairāk, kamēr "Ņeftjaņik" atbildēja ar pretuzbrukumiem. 15.minūtē rīdziniekiem bija iespēja vairākumā, un to izdevās izmantot jau pēc 17 sekundēm. Pretuzbrukumā Artūrs Kuzmenkovs apspēlēja aizsargu un skaisti raidīja vārtus. Pirmajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās.

Otrās 20 minūtes iesākās ar Kristapa Sotnieka noraidījumu, bet rīdzinieki mazākumā darbojās pārliecinoši. Cīņas turpinājumā laukumā bija vērojama asāka cīņa, un pēc "Ņeftjaņik" noraidījuma, Kārlis Ozoliņš saķērās ar pretinieku. Mača 36.minūtē rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 2:0, kad pēc Andra Džeriņa uzmetiena pa vārtiem Mārtiņš Cipulis ieguva ripu un ieraidīja ripu vārtos.

Trešajā periodā, kad spēlētas bija desmit minūtes, 3:0 "Dinamo" labā panāca Pols Ščehura, bet četras minūtes pirms cīņas noslēguma ar noraidījumu līdz mača beigām tika sodīts Rodrigo Laviņš.

Kā ierasts pārbaudes spēlēs, pēc mača sekoja pēcspēles metienu sērija, kurā ar 1:0 uzvarēja Krievijas komanda.

Kā ziņots, pirmo pārbaudes spēli "Dinamo" aizvadīja pagājušajā nedēļā, kad pārliecinoši ar rezultātu 8:1 pārspēja VHL čempionus Ņeftekamskas "Toros".