Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas “Dinamo” trešdien ar rezultātu 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) izbraukumā tālajā Habarovskā piekāpās vietējai “Amur” vienībai, kas tādējādi guva pirmo uzvaru sezonā.

Neilgi pirms spēles "Amur" galvenā trenera vietas izpildītājam Pāvelam Torgajevam esot konstatētas Covid-19 saslimšanas pazīmes. Viņš nevarēja atrasties uz rezervista soliņa, bet spēlētājus no laukuma malas vadīja vārtsargu treneris Oļegs Fiļimonovs.

“Amur” spēli iesāka droši un perioda vidū izvirzījās vadībā Sergejs Tereščenko ar tālu metienu izvirzīja vadībā savu komandu. Rīdzinieki mača turpinājumā metienus izdarīja biežāk, taču pretinieku vārtsargu pārspēt neizdevās. Otrās trešdaļas izskaņā Valentīns Pjanovs vārtu priekšā noorientējās visātrāk un ieraidīja ripu “Dinamo” vārtos otro reizi.

Rīdzinieki savus vienīgos vārtus guva četras minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Morgans Eliss ar spēcīgu metienu beidzot guva vārtus. Lai atspēlētos, “Dinamo” laika.

Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs piektdien, kad izbraukumā tiksies ar Nursultanas “Baris”.

Portāls “Delfi” piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.