Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" trešdien pārtrauca piecu spēļu zaudējumu sēriju, viesos pieveicot Maskavas apgabala "Vitjazj" komandu. Rīdzinieki gan neizmantoja iespēju pretiniekus apdzīt Rietumu konferences turnīra tabulā.

Rīgas komanda uzvarēja papildlaikā, laukuma saimniekus pieveicot ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0).

"Dinamo" ar 40 spēlēs sakrātiem 32 punktiem pietuvojusies "Vitjazj" komandai, kurai ir 33 punkti. "Dinamieši" joprojām ieņem pēdējo, 12. vietu Rietumu konferencē. Uzvara pamatlaikā varēja ļaut pakāpties uz 11. pozīciju konferencē.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Komandas jau no pirmajām minūtēm apmainījās ar bīstamiem uzbrukumiem. Pirmos vārtus gan mājinieki, gan viesi guva vairākumā. Vispirms izcēlās somu duets Niko Ojamaki un Miro Altonens, Altonenam pēc tautieša veiksmīgas ieiešanas zonā pārspējot Jūliusu Hudāčeku. Savukārt nepilnas divas minūtes vēlāk "Dinamo" labā vārtus ar metienu "devītniekā" guva Rudolfs Červenijs.

Otrā perioda ritējums dalāms divās daļās. Rīdzinieki vairāk nekā astoņas minūtes neizpildīja pat vienu metienu pa Ježova vārtiem, "Vitjazj" demonstrējot pārākumu. Tomēr pāris iespējas spēlēt vairākumā ļāva viesiem sagrābt iniciatīvu, kuru vadībā ar 2:1 pārvērta Mets Lorito.

Trešajā trešdaļā Podoļskas vienībai bija nomācošs pārsvars. Pietiekami ilgu laiku "Vitjazj" hokejistiem gan neizdevās izmantot ripas kontroli, "Dinamo" it kā lēnām tuvojoties izcīnītai uzvarai. Taču septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Vitālijs Popovs pēc ātras ieslidošanas zonā izlīdzināja rezultātu.

Abu komandu aktivitāte līdz papildlaikam noplaka. Savukārt tās pašā ievadā "Dinamo" izrāva uzvaru, precīzu metienu izpildot komandas rezultatīvākajam hokejistam Lukašam Radilam, kurš nu jau sakrājis 22 punktus (8+14).

Rīdzinieki pēc izbraukuma Podoļskā atgriezīsies mājās, kur svētdien "Arēnā Rīga" uzņems "Kuņluņ Red Star" vienību. Ķīnas klubs ieņem pēdējo vietu gan Austrumu konferencē, gan līgā.