Rīgas 'Dinamo' zaudē Dārziņa 100. gūto vārtu spēlē

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta sezonas pēdējā izbraukuma pirmajā spēlē Rīgas "Dinamo" trešdien, 1. februārī, ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) piekāpās Hantimansijskas "Jugra".

Lai gan Rīgas "Dinamo" pirmie guva vārtus mačā, "Jugra" divarpus minūtes laikā guva divus vārtus, kas nodrošināja uzvaru. Otrā perioda sākumā Lauris Dārziņš guva savus 100. vārtus KHL karjerā, izvirzot "Dinamo" vadībā, bet 34. minūtē Andrejs Ankudinovs panāca izlīdzinājumu. Savukārt 36. minūtē vairākumā Andrejs Aleksejevs guva mājiniekiem uzvaras vārtus.

Abas komandas, kuras zaudējušas cerības uz dalību Gagarina kausā, savā starpā tikās jau 24. janvārī, toreiz Rīgā uzvaru guva mājinieki.

Spēle noslēgusies
Galviņa šāviens no zilās līnijas lido garām vārtiem. Pēc brīža iemetiens laukuma vidus zonā, bet jāspēlē tikai 6 sekundes.Sējējs ņem pārtraukumu
Sedlāčeks tiek nomainīts pret sesto spēlētāju.
Kulda pielabo metienu, bet ripa lido garām.
Rīgas Dinamo atlikušas 5 minūtes, lai ko glābtu spēlē.
Rīgas Dinamo pilnā sastāvā
Spēlējot trijatā, rīdziniekiem bija laba iespēja. Cibuļskis pa labo malu izgājienā nepārspēj vārtsargu.
46:55 min. Rīgas Dinamo vēl viens noraidījumsJēkabs Rēdlihs saņem sodu par pretinieka nūjas izsišanu no rokām
45:11 min. Rīgas Dinamo mazākumsSestito atstāj mazākumā rīdziniekus. Iepriekšējo vairākumu Jugra realizēja....
Komandas apmainās ar aktīviem uzbrukumiem. Lai gan abas komandas jau atvadījušās no cerībām uz spēlēšanu Gagarina kausā, šajā mačā atdot pretiniekam uzvaru neviens negrib.
Sākas 3. periods
Noslēdzies 2. periods
35:37 min. Rīgas Dinamo - Jugra 1:2Dinamo mazākuma izskaņā izdevās izmest ripu no zonas, bet Jugra ātri atgriezās uzbrukumā un Aleksejevs no tuvas distances ir precīzs.
Jugra uzbrucējs Ļudučins trāpa pa vārtu stabu un ripa atlec Sedlāčekam aiz muguras. Dinamo vārtsargs uzguļas ripai virsū un glābj situāciju.
33:51 min. Rīgas Dinamo mazākumsRīdzinieku kapteinis Meija atstāj komandu mazākumā
33:00 min. Rīgas Dinamo - Jugra 1:1Samērā kuriozi vārti. Ankudinovs pa labo malu izlauzās pie vārtiem, bet Sedlāčeks izlika nūju un ripa no tās ielido devītniekā.
Sedlāčeks glābj Dinamo izgājienā viens pret vienu. Indrašim nesanāk atbildes gājiens.
Aktīvi Dinamo uzbrukumi, bet metieni līdz vārtiem netiek - tie tiek bloķēti vai ir rikošets.
Rīdziniekiem vairāki labi uzmetieni vārtu virzienā. Tad vienā no epizodēm Golovkovs aiz vārtiem uztver ripu, izslido pie vārtiem un bīstami met. Jugra vārtu vīrs drošs.
Laurim Dārziņam šie bija 100. vārti KHL karjerā! 85 no tiem gūtie regulārajā sezonā, bet 15 - izslēgšanas mačos. Sveicam!
23:09 min. Rīgas Dinamo - Jugra 1:0Jugra centieni bija nesekmīgi, bet Rīgas Dinamo pretuzbrukumā ir precīzi - Kuldas metienu atvaira Jugra vārtsargs, bet pirmais pie ripas ir Dārziņš!
Sestito pa malu bija ātrāks pēc ripas, aiz vārtiem apspēlē aizsargu un izkārto sev pozīciju. Metienu gan tver Jugra vārtsargs
Sedlāčeks ar pārējiem dinamiešiem krietni pasvīst jau pirmajās sekundēs. Līdzīgi aktīvi 1. periodu sāka rīdzinieki.
Sākas 2. periods
20 minūšu laikā Rīgas Dinamo trīs reizes (!!!) metuši pa pretinieku vārtiem. Šī liksta komandu piemeklē diezgan regulāri... Jugra hokejistiem 20 minūtēs 8 metieni.
Rīgas Dinamo - Jugra 0:0. Noslēdzies 1. periods
1. perioda pēdējā minūte.
Ilgstoši rīdzinieki netiek pāri laukuma centram, Jugra metiens no zilās līnijas - Sedlāčeks droši spēlē.
Sedlāčeks vienu no metieniem atvaira un novirza ripu aiz vārtiem. Pēc tam "karsti" divreiz Sedlāčeka vārtu priekšā, Dinamo vārtsargs gan nospēlē droši.
Pavlovs ieiet zonā un met no zilās līnijas. Viens no retajiem metieniem pa vārtiem.
Pirmajās 10 minūtēs komandas izdarījušas kopā 5 metienus - ar 3:2 šajā duelī pārāki mājinieki.
Mazākumā Jugra aizskrien uzbrukumā, bet Dinamo atvaira šo uzbrukumu. Tad Dinamo nostājas vairākuma izspēlei, tiek pie metiena, bet tas nesekmīgs. Jugra nosargā vārtus šajā mazākumā
Labs Dinamo vairākuma sākums. Sestito centās pielabot metienu, tad vēlreiz viņš vārtu priekšā aktīvs. Pēc nākamās Sestito aktivitātes vārtu priekšā neliela grūstīšanās, ko izšķir tiesneši.
7:33 min. Rīgas Dinamo vairākumsMājinieku hokejists Kuļiks neatļauti kavē Golovkovu. Rīdziniekiem vairākums
Dārziņš saņēma uz zilās līnijas tālu piespēli, pa malu izgāja pret vārtsargu, bet viņu noteikumu robežās aptur pretinieki.
Abas komandas tīri nesen tikās Rīgā. Toreiz tā bija samērā garlaicīga spēle, bez "dzirkstelītes". Pagaidām arī Hantimansijskā diezgan mierīga spēle.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-neko-neizskirosa-spele-bullisos-pieveic-hantimansijskas-jugra.d?id=48442731
Rīgas Dinamo jau pirmais uzbrukums bīstams, bet tad Jugra aptur rīdzinieku centienus. Trešajā minūtē pēc bīstama Jugra uzbrukuma Sedlāčeks atrodas zem vārtiem - tie uzgrūzti virsū vārtsargam.
Spēle sākusies
Komandas nāk laukumā. Atskanēs vēl himnas un tad spēle varēs sākties.
Rīgas Dinamo šajā izbraukumā nav devušies vairāki līderi. Savainojumu un veselības problēmu dēļ kopā ar komandu nedevās aizsargi Krišjānis Rēdlihs un Georgijs Pujacs, kā arī uzbrucēji Miķelis Rēdlihs, Nikolajs Jeļisejevs, Kaspars Saulietis un Pjotrs Ščastļivijs. https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-sezonas-pedeja-izbraukuma-dodas-bez-sesiem-speletajiem.d?id=48464395
Kontinentālās hokeja līgas regulāro sezonu lēnām noslēdz Rīgas Dinamo komandai, kurai atlikušas vien piecas spēles. Savā 56. spēlē sezonā rīdzinieki februāra pirmajā dienā viesos tiekas ar Hantimansijskas Jugra. Spēles sākums pulksten 16:00.