Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta sezonas pēdējā izbraukuma pirmajā spēlē Rīgas "Dinamo" trešdien, 1. februārī, ar 1:2 (0:0, 1:2, 0:0) piekāpās Hantimansijskas "Jugra".

Lai gan Rīgas "Dinamo" pirmie guva vārtus mačā, "Jugra" divarpus minūtes laikā guva divus vārtus, kas nodrošināja uzvaru. Otrā perioda sākumā Lauris Dārziņš guva savus 100. vārtus KHL karjerā, izvirzot "Dinamo" vadībā, bet 34. minūtē Andrejs Ankudinovs panāca izlīdzinājumu. Savukārt 36. minūtē vairākumā Andrejs Aleksejevs guva mājiniekiem uzvaras vārtus.

Abas komandas, kuras zaudējušas cerības uz dalību Gagarina kausā, savā starpā tikās jau 24. janvārī, toreiz Rīgā uzvaru guva mājinieki.

$duelID=563;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>