Rīgas "Dinamo" komanda trešdien, 21. novembrī, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē "Arēnā Rīga" uzņēma Piemaskavas "Vitjazj" vienību un piekāpās ar 1:2 (0:1, 0:1, 1:0), zaudējumu sēriju pagarinot līdz divām neveiksmēm.

Aktīvi iesākuši spēli, pirmo "auksto dušu" Rīgas "Dinamo" saņēma pirmās trešdaļas trešajā minūtē, kad "Vitjazj" savā pašā pirmajā uzbrukumā pārspēja Timuru Biļalovu, Marekam Hrvīkam atklājot spēles rezultātu.

Tikpat neveiksmīgi mājiniekiem iesākās otrais periods, kad vārti tika zaudēji jau 15. sekundē — Aleksandrs Sjomins panāca 2:0 "Vitjazj" labā. Trešdaļas turpinājumā viesiem izdevās noturēt sev izdevīgu spēles gaitu, slāpējot rīdzinieku tempu, arī vārtsargs Joni Ortio palīdzēja viesiem noturēt viņiem labvēlīgo rezultātu.

Trešo trešdaļu rīdzinieki sāka ļoti apņēmīgi, un perioda vidū beidzot izdevās pārspēt arī Ortio. Šodienas gaviļnieks Metjū Majone samazināja viesu pārsvaru līdz vieniem vārtiem, un "Dinamo" aktīvi metās izlīdzināt rezultātu.

Pamatlaika beigās "Vitjazj" pārkāpa noteikumus, Biļalovs tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, taču "lielo" vairākumu rīdziniekiem realizēt neizdevās un otro spēli pēc kārtas tika zaudēts ar rezultātu 1:2.

$duelID=1175;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Plašāku spēles gaitas aprakstu lasiet portāla "Delfi" tekst tiešraides arhīvā!