Noslēdzot sezonas priekšpēdējo izbraukuma tūri, Rīgas "Dinamo" piektdien, 26. janvārī, Helsinkos aizvadīja kārtējo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, pamatlaikā pārspējot spēcīgo "Jokerit" komandu un pārtraucot septiņu zaudējumu sēriju.

Rīgas "Dinamo" šīs sezonas priekšpēdējā izbraukuma spēlē svinēja uzvaru ar 4:2 (0:0, 1:1, 3:1).

Abas komandas šai spēlē demonstrēja aktīvu, dinamisku hokeju, un Rīgas "Dinamo" ne tikai tika galā ar ātrajiem un intensīvajiem "Jokerit" uzbrukumiem, bet arī paši nodemonstrēja teicamu rezultativitāti.

Pirmais periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrās trešdaļas vidū rezultātu atklāja mājinieki, Olli Palolam pārspējot Mantu Armali. Taču jau pēc divām minūtēm rezultāts bija neizšķirts – Raienu Zapoļski pārspēja Oskars Batņa.
$duelID=883;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Trešā perioda vidū rīdzinieki izturēja gandrīz divas minūtes ilgu "lielo" mazākumu, spēlējot trijatā pret pieciem mājiniekiem, un tad piecarpus minūtes pirms pamatlaika beigām izvirzījās vadībā. Vārtus guva Emīls Ģēģeris. Vadībā dinamieši gan nebija ilgi, jo jau nākamajā minūtē Peka Jormaka rezultātu izlīdzināja.

Mača beigās veiksme bija rīdzinieku pusē – divi noraidījumi pēc kārtas "Jokerit" komandai, un abi tika izmantoti. Vispirms Miķelis Rēdlihs izvirzīja mūsējos vadībā, bet 22 sekundes pirms pamatlaika beigām punktu šim mačam pielika Miks Indrašis, panākot 4:2 "Dinamo" labā.

Plašaku spēles gaitas aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!