Rīgas 'Dinamo' zaudējumu sēriju turpina ar neveiksmi pagarinājumā Minskā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" sestdien nespēja pārtraukt zaudējumu sēriju, kārtējā mačā papildlaikā viesos ar 2:3 (0:2, 1:0, 1:0, 0:1) piekāpjoties Minskas "Dinamo".

Rīdziniekiem tas bija piektais zaudējums pēc kārtas un desmitais pēdējās 11 spēlēs.

Rīgas komandas labā vārtus guva Gļebs Zirjanovs un Deniss Paršins.

Debiju Latvijas vienības vārtos piedzīvoja Ivans Naļimovs, kuram šī bija pirmā KHL spēle kopš 20.februāra. Naļimovam šajā mačā bija jātiek galā ar pretinieku 31 metienu, bet viesi izpildīja vien 14 raidījumus.

Jau spēles otrajā minūtē pēc Roberta Bukarta noraidījuma rīdzinieki nonāca mazākumā, kurā spēlēja pasīvi, tāpēc pretiniekiem ātri izdevās izvirzīties vadībā. Viesu hokejistu piespiešanos vārtiem izmantoja Brenans Menels, kurš panāca 1:0.

Perioda turpinājumā rīdzinieki divreiz spēlēja vairākumā, turklāt vienu reizi piecatā pret trijiem, taču pretiniekus pārspēt nespēja. Turpretī Minskas hokejisti perioda priekšpēdējā minūtē savu iespēju izmantoja, Aleksandram Kogaļovam pēc skaistas izspēles dubultojot laukuma saimnieku pārsvaru.

Ciemiņi otro periodu sāk apņēmīgu un ceturtās minūtes sākumā Zirjanovs apslidoja vārtus un pēc pagrieziena raidīja ripu tīklā - 1:2. Trešdaļa turpinājās ar ātru un dinamisku hokeju, taču rezultāts palika nemainīgs.

Jau trešā perioda ievadā Minskas komanda kļūdījās savā aizsardzības zonā, rīdzinieki ieguva ripu un trešdaļas 19.sekundē tiklā to raidīja Paršins - 2:2. Pamatlaikā rezultāts palika nemainīgs un abas komandas dueli turpināja piecu minūšu pagarinājumā.

Papildlaiks noslēdzās pēc nospēlētas 31 sekundes, jo Naļimovu vēlreiz pārspēja Menels, kurš meta ar nūjas neērto pusi.

Pēc šī mača "Dinamo" 28. un 30.decembrī izbraukumā šogad atlikušas divas spēles pret attiecīgi Ņižņijnovgorodas "Torpedo" un Maskavas "Spartak" vienībām. 2021.gadu rīdzinieki iesāks ar četrām mājas spēlēm pēc kārtas.

KHL spēle: Rīgas 'Dinamo' – Minskas 'Dinamo'
60:31 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 2:3. Spēle noslēgusiesMinskas Dinamo uzvar iemetienā, izveido uzbrukumu un Spūners no nūjas neērtās puses iemet Naķimovam virs pleca vārtos
Sākas papildlaiks
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 2:2. Noslēdzies 3. periodsBūs pagarinājums!
Neticami pēdējiem spēkiem Rīgas Dinamo aizstāvas. Minskas komanda divas reizes izspēlēja gandrīz līdz tukšiem vārtiem, bet ripa fantastiskā veidā neatrod ceļu vārtos.
56:55 min. Rīgas Dinamo mazākumsDisciplīna, disciplīna, disciplīna...Aiz Minskas vārtiem pretinieku paklupina Zirjanovs. Pamatlaikā vēl jāspēlē 3:05 minūtes.
Nedaudz haotiska spēle abu komandu izpildījumā. Jāspēlē vēl 4 minūtes pamatlaikā.
Rīdzinieki mačā izdarījuši divreiz mazāk metienu (13 pret 26), bet rezultāts ir neizšķirts 2:2.
Pēc aktīvā perioda sākuma spēles ritms krietni rimies un komandas lieki neriskē. Atlikušas vēl 12 minūtes.
Dārziņš palika nepiesegts pie vārtiem un ar elegantu kustību, būdams ar muguru pret vārtiem, centās iemānīt ripu vārtos.
Rīdziniekiem vēl viena laba iespēja, Minskas aizsargi glābj mājiniekus. Tad Baltkrievijas komandai divas labas iespējas. Ļoti aktīvs un notikumiem bagāts 3. perioda sākums
40:19 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 2:2Rīdzinieki ar aktivitāti pirmajās sekundēs iedzen mājiniekus apjukumā. Paršins izmanto apjukumu un atsisto ripu raida vārtos
Sākas 3. periods
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:2. Noslēdzies 2. periodsPēdējās sekundēs pie Rīgas Dinamo vārtiem viens nepiesegts palika minskietis. Naļimovs glābj rīdziniekus!
Mazākuma sākumā rīdziniekiem bija tikai divi metieni šajā periodā. Tagad ir četri metieni, bet visā mačā - tikai deviņi.
Rīgas Dinamo pilnā sastāvā.Un uzreiz pēc spēlētāja iznākšanas minskiešiem teicama iespēja. Paveicas rīdziniekiem.
Gračovs mazākumā devās uzbrukumā, tad minskieši uzdāvina ripu Larionovam, kurš arī neizmanto iespēju.
36:14 min. Rīgas Dinamo mazākumsMamčičs ar rokām iegrūž pretinieku apmalē un saņem sodu
Rīdzinieki kļūdījās, izmetot ripu no zonas. Trīs minskieši bija palikuši Latvijas komandas aizsardzības zonā un varēja izveidot bīstamu momentu. Par laimi viesiem, ripa atleca pie Naļimova.
Lielā tempā rit 2. periods. Komandas "skrien" burtiski no vieniem vārtiem uz otriem.Minskas komandai divi labi pretuzbrukumi, glābj Naļimovs.
Minskas hokejisti pietur ripu un izlīdzinājuši cīņas gaitu 2 periodā. Ilgāku laiku tagad aizsardzībā darbojas rīdzinieki.
Rīgas Dinamo daudz enerģiskāk aizvada 2. periodu un pārņēmuši iniciatīvu.
23:00 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 1:2Rīdziniekiem izdevās iespiest pretiniekus viņu aizsardzības zonā, turklāt nomainīt virknējumus, kamēr pretiniekiem nācās aizstāvēties uz spēka izsīkuma robežas. Zirjanovs apslidoja vārtus, tad apgriezienā izdarīja metienu pa ledu. Ripa atroda ceļu uz tālo stūri, atsitas pret vārtu stabu un un iespurdz vārtos.
Sākas 2. periods
Pēc svilpes asumi pie laukuma apmales. Zīle tiek pagrūsts pēc svilpes, Zīle uzreiz liek saprast pretiniekam, ka tā nav labi darīt.Tiesneši gan ātri izšķir šo incidentu.
Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 0:2. Noslēdzies 1. periods
18:37 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 0:2Teicama saspēle - pēc diagonāles piespēles Kogaļevs pārspēj Naļimovu.
Atkal metiena pozīcijā nonāk Švanenbergs. Furhs tver ripu.
Nospēlētas 13 minūtes, kuru laikā Rīgas Dinamo izdarījuši trīs metienus. Tas spilgti raksturo šobrīd laukumā notiekošo.
Arī šis vairākums netiek izmantots no Rīgas Dinamo hokejistu puses.
Švanenbergam labs metiens pēc Indraša piespēles. Furhs tver ripu.
10:05 min. Rīgas Dinamo vairākumsMinskas hokejisti nekautrējas spēlēt agresīvi un saņem vēl vienu sodu. Varbūt tagad rīdzinkieki izmantos mājinieku "dāvanu"?
Rīdzinieki izdara dažus metienus, bet neko ļoti bīstamu neizdevās izveidot lielajā vairākum. Minskas komanda pilnā sastāvā.
6:49 min. Rīgas Dinamo lielais vairākumsMinskieši pēc iemetiena uzreiz izmet ripu ārpus laukuma. Gandrīz divas minūtes lielais vairākums
6:45 min. Rīgas Dinamo vairākumsRīdziniekiem laba iespēja atjaunot līdzīgu cīņu mačā. Pavlovičs par klupināšanu saņem sodu
Aizvadītas sešas minūtes, kurās dominē minskieši. Lielu iespaidu devis Roberta Bukarta noraidījums, kura laikā Minskas Dinamo ne tikai guva vārtus, bet arī psiholoģisku pārsvaru
1:18 min. Rīgas Dinamo mazākumsRoberts Bukarts lieki pabakstīja pretinieku un saņem sodu par bloķēšanu
1:57 min. Rīgas Dinamo - Minskas Dinamo 0:1Naļimovs pazaudēja nūju, Ošenieks aizdod savējo. Rīdzinieki piespiedušies pie saviem vārtiem un mājinieki to izmanto - Brenans Menels met precīzi
Dārziņam laba iespēja - viens pret vienu aizsargu. Rīgas Dinamo kapteinis izdara plaukstas metienu, bet Minskas kluba vārtsargs Dominik Furhs tver ripu.
Spēle sākusies
Šodien pirms mača Rīgas Dinamo paziņoja vēl par trīs hokejistu piesaisti, turklāt arī devīto vārtsargu - pagājušā sezonā skaļi sevi pieteikušo Vori.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/dzerins-jelisejevs-un-voris-atgriezas-rigas-dinamo-komanda.d?id=52788763
Rīgas Dinamo vadība krietni izmainījusi sastāvu pēdējā laikā. Šonedēļ komandai pievienojās jau astorais vārtsargs Ivans Naļimovs, kurš šovakar arī sargā Latvijas kluba vārtushttps://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-piesaista-jau-astoto-vartsargu-sosezon.d?id=52787387
Rīdziniekiem šobrīd ir četru zaudējumu sērija un, diemžēl, ar 16 punktiem stabila pēdējā vieta visā līgā. Minskas komanda šogad apņēmīgi aizvada sezonu un ar 43 punktiem ieņem piekto vietu Rietumu konferencē.
Otrajos Ziemassvētkos Rīgas Dinamo viesojas Minskā. Vai rīdzinieiem izdosies pārtraukt kārtējo zaudējumu sēriju?