Otro Ziemassvētku gaisotnē Rīgas "Dinamo" komanda "Arēnā Rīga" 26. decembrī aizvadīja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli ar Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienību un uzvarēja ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0).

Pirmajos divos periodos ritēja līdzvērtīga spēle un teicami darbojās abu komandu vārtsargi, kas ļāva spēles pirmās 40 minūtes noslēgt ar rezultātu 0:0.

Trešajā trešdaļā Riharda Mareņa visa mača laikā parādītā neatlaidība atmaksājās un uzbrucējs pēc teicamas Vitālija Pavlova piespēles atklāja šīs spēles rezultātu — 1:0.

Uzreiz pēc vārtu guvuma rīdzinieki palika mazākumā, divas soda minūtes nopelnot Kristapam Sotniekam, taču viņš par to pilnībā "reabilitējās", individuālā uzbrukumā pārspējot līdz tam teicami spēlējušo Fjodoru Korotajevu — 2:0.

Atšķirībā no kolēģa "Ņeftehimik" vārtos, Rīgas "Dinamo" vārtsargam Timuram Biļalovam izdevās nosargāt savus vārtus neskartus. Viņš šajā mačā atvairīja visus 43 pretinieku metienus un sagādāja sev trešo "sauso" uzvaru šosezon.

$duelID=1177;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!