Latvijas komanda "Rīga" ceturtdien ar uzvaru iesāka jauno Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonu.

Rīdzinieki viesos ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Čehovas "Ruskije Vitjazi" komandu.

Viesus vadībā izvirzīja Gustavs Millers, kurš otrā perioda otrajā minūtē nonāca viens kreisajā pusē pretinieku vārtiem un raidīja ripu tīklā. Rīdzinieki vārtus guva būtībā mazākumā, jo Jānis Švanenbergs vēl nebija paspējis atgriezties laukumā no noraidīto soliņa. Pēc nepilnām četrām minūtēm mājinieki gan panāca izlīdzinājumu.

Uzvaras vārtus sešas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Deniss Fjodorovs, kurš noslēdza viesu ātru uzbrukumu.

Rīgas komandas vārtus sargāja iepriekšējā sezonā Ziemeļamerikā spēlējušais Jānis Voris, kurš atvairīja 30 no 31 pretinieku mestās ripas.

Rīta abas komandas tiksies atkārtoti, bet pirmdien un otrdien rīdzinieki viesosies pie Stupino "Kapitan" vienības.

Šovasar "Rīga" spēlēja pārbaudes turnīros Sanktpēterburgā un Kārlstadē, kur kopā desmit spēlēs tika pie trim uzvarām.

Par "Rīga" galveno treneri apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistēs Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādās Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.