Latvijas hokeja komanda "Rīga" piektdien svinēja uzvaru pirmajā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē pēc trīs nedēļu pārtraukuma.

Rīdzinieki Krievijas pilsētā Dmitrovā ar rezultātu 7:2 (2:0, 1:2, 4:0) pārspēja Ķīnas vienību Pekinas "ORG Junior".

Pirmā perioda otrajā pusē "Rīgas" vienībā ar gūtiem vārtiem izcēlās Jānis Švanenbergs un Patriks Zabusovs, bet mača otro nogriezni Latvijas hokejisti zaudēja ar 1:2, vienīgos vārtus gūstot Mikusam Mintautišķim.

Trešajā trešdaļā rīdzinieki atzīmējās četrreiz un noformēja sev graujošu uzvaru – vēl pa vārtiem guva Švanenbergs un Mintautišķis, kuriem piebalsoja Kārlis Bucenieks un Deniss Fjodorovs.

Turpinājumā Latvijas komanda dosies uz Habarovsku, kur divreiz spēkosies ar "Amurskije Tigri", bet pēc tam piestās Maskavā, aizvadot divus dueļus ar "Kriļja Sovetov".

"Rīga" hokejisti šosezon 36 spēlēs izcīnījuši 46 punktus, ieņemot astoto vietu Rietumu konferencē.

Decembra pirmajā pusē daļa no "Rīgas" hokejistiem piedalījās U-20 pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā.