Latvijas komanda "Rīga" otrdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā viesos pēcspēles metienos ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) zaudēja Sanktpēterburgas "SKA-Varjagi" vienībai.

Mača rezultātu devitajā minūtē atklāja Kārlis Bucenieks, bet mājinieki 1:1 panāca 32.minūtē, kad Niklāvu Rauzu pārspēja Grigorijs Grjaznovs.

Pamatlaikā un papildlaikā rezultāts vairs nemainījās, bet "bullīšos" neveiksmīgi bija visi četri "Rīgas" hokejisti izgājieni, savukārt "SKA-Varjagi" divas reizes pārspēja Rauzu, uzvaru nodrošinot Daņilam Kalmikovam.

"Rīga" piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējos piecos mačos un piekto šosezon deviņos aizvadītos mačos.

Abas komandas trešdien tiksies atkārtoti.

Jau ziņots, ka sezonas pirmajās četrās spēlēs "Rīga" savā laukumā izcīnīja trīs uzvaras, bet turpinājumā sekojusi tikai viena uzvara piecās cīņās.

Ar deviņās spēlēs izcīnītiem deviņiem punktiem "Rīga" ieņem astoto vietu Rietumu konferencē, kur ceturtā ar 13 punktiem ir "SKA-Varjagi".