"Rīgas" komanda otrdien svinēja uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

Rīdzinieki viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Mitišču "Atlant" komandu.

"Rīgas" komandas vārtsargs Kārlis Mežsargs atvairīja 40 no 41 pretinieku mestās ripas.

Astotajā minūtē mājiniekus ar negaidītu metienu no iemetienu apļa pārspēja Edvards Bergmanis, bet otrā perioda un mača vidū Kristers Brauns sodīja pretiniekus par kļūdu savā aizsardzības zonā. Trešās trešdaļas sestajā minūtē mājinieki samazināja rīdzinieku pārsvaru, bet 47 sekundes pirms pamatlaika beigām Daniels Goršanovs raidīja ripu tukšos vārtos - 3:1.

Pirmdien rīdzinieki zaudēja ar rezultātu 3:5. Turpinājumā viņi aizvadīs divas spēles izbraukumā pret Maskavas "Krilja Sovetov".

Kopvērtējumā Rīgas vienība Rietumu konferencē ar 14 izcīnītiem punktiem 20 spēlēs ieņem 12.vietu.