Latvijas komanda "Rīga" trešdien pārtrauca piecu zaudējumu sēriju Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta ietvaros.

"Rīga" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Čehovas "Ruskije Vitjazi" hokejistus.

Otrā perioda astotajā minūtē Kārlis Bucenieks pēc lieliskas Patrika Zabusova piespēles ar metienu vārtu augšējā stūrī atklāja mača rezultātu, bet pusminūti pirms trešdaļas beigām viesi panāca 1:1. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas nedaudz vairāk kā sešas minūtes Ričards Grīnbergs ar precīzu metienu atnesa mājiniekiem uzvaru.

Rīgas vienībā par labāko spēlētāju tika atzīts komandas kapteinis Pauls Svars.

Abas komandas savā starpā spēkojās arī otrdien, rīdziniekiem zaudējot ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā.

Ar 42 spēlēs izcīnītu 31 punktu "Rīga" ieņem 14.vietu Rietumu konferencē, kur "Ruskije Vitjazi" ar 66 punktiem ir augstajā sestajā pozīcijā.

Sestdien un svētdien savā laukumā tiks uzņemta Leonīda Beresņeva vadītā Stupino "Kapitan".

"Rīgas" komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits un Normunds Sējējs.

Pirmajās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.