Pārliecinošu zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā piektdien piedzīvoja Latvijas komanda "Rīga".

"Rīga" savā laukumā ar rezultātu 1:6 (0:2, 0:3, 1:1) piekāpās Maskavas "Spartak" vienībai.

Goda vārtus mājinieku labā iemeta Jānis Švanenbergs.

Jau pirmo divu trešdaļu laikā "Rīga" bija nonākusi iedzinējos ar 0:5, bet 50.minūtē vienu ripu pēc Švanenberga precīzā metieni mājinieki atguva, tomēr intrigu šajā spēlē atgriezt tā arī neizdevās.

Divus vārtus "Spartak" labā šajā mačā iemeta Ruslans Novruzovs un Deniss Millers.

Abas komandas savā starpā tikās jau ceturtdien, kad "Rīga" turpat Piņķos svinēja uzvaru ar 4:2. Nākamos mačus rīdzinieki aizvadīs nākamnedēļ, kad tiks aizvadītas divas izbraukuma cīņas pret Sanktpēterburgas "Dinamo".

Ar 52 spēlēs izcīnītiem 42 punktiem "Rīga" ieņem 14.vietu Rietumu konferencē, kur "Spartak" ar 63 punktiem ir devītajā pozīcijā.

"Rīgas" komandas galvenais treneris šajā sezonā ir Aigars Cipruss, kurš amatā nomainījis Ronaldu Ozoliņu. Ciprusam palīdz Raimonds Vilkoits un Normunds Sējējs.

Pirmajās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās trīs sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.