"Rīgas" komanda piektdien cieta pamatīgu zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā.

Rīdzinieki izbraukumā ar rezultātu 2:8 (0:4, 1:3, 1:1) atzina Maskavas "Krilja Sovetov" pārākumu.

Viesi savus pirmos vārtus guva otrā perioda devītajā minūtē, kad pēc izgājiena trijatā pret vienu aizsargu izcēlās Klāvs Veinbergs, kurš tobrīd panāca 1:4. Otro reizi "Rīga" izcēlās trešās trešdaļas devītajā minūtē, Artūram Karašam ar zibenīgu metienu realizējot vairākumu. Tobrīd gan tika panākts rezultāts 2:7, no kura atspēlēties vairs nebija iespējams.

Metienu attiecība šajā mačā mājiniekiem bija tikai nedaudz lielāka (27:25). Abas komandas kopā iekrāja 82 soda minūtes.

Sestdien abas vienības tiksies atkārtoti.

Kopvērtējumā Rīgas vienība Rietumu konferencē ar 14 izcīnītiem punktiem 21 spēlē ieņem 12.vietu.