Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība "Rīga" trešdien 2020./2021.gada sezonas trešajā spēlē svinēja uzvaru Tulā, uzvaru panākot pēdējā trešdaļā.

"Rīga" viesos ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspēja Novomoskovskas "Mihailova Akadēmiju".

Rezultātu 48.minūtē pēc Ņikitas Mateiko piespēles atklāja Robers Vorona, bet 53.minūtē vārtu starpību dubultoja Rudolfs Polcs, kuram asistēja Kārlis Bucenieks un Daņila Larionovs.

Vārtos Ēriks Vītols "sausā" nostāvēja, atvairot visus 32 mājinieku metienus.

Pēc šīs cīņas rīdzinieki ar četriem punktiem trijos mačos noteikti pakāpsies augstāk par pašreizējo astoto vietu Rietumu grupā.

Šī bija "Rīgas" trešā no astoņām izbraukuma spēlēm sezonas ievadā. Atkārtotā cīņa ar Novomoskovskas klubu notiks ceturtdien.