Latvijas komanda "Rīga" Krievijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņā jauniešu klubu vienībām ceturtdien cieta zaudējumu turnīra ceturtdaļfinālā.

Rīga ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:3, 0:0) piekāpās Kazahstānas vienībai Astanas "Sņežnije Barsi".

Rīdzinieki jau līdz pirmā perioda vidum bija guvuši divus vārtus, vispirms izceļoties Antonam Siņegubovam, bet pēc tam atzīmējoties Aleksandram Smirnovam. Tiesa, otrajā periodā septiņu minūšu laikā tika ielaisti trīs vārti, kas izšķīra šī mača likteni.

Šī turnīra pirmajā mačā "Rīga" sestdien ar 1:4 piekāpās Šveices vienībai "Davos", dienu vēlāk ar 5:3 uzvarēja Somijas vienības Helsinku "Jokerit" jaunos spēlētājus, bet trešdien ar 1:5 zaudēja Jekaterinburgas "Avto".

Līdz ar to apakšgrupu sacensību noslēgumā "Rīgas" komanda ar trim punktiem trijos mačos ieņēma trešo vietu A apakšgrupā un sacensību ceturtdaļfinālā tikās ar "Sņežnije Barsi", kas guva otro vietu B grupā.

Turnīrs līdz svētdienai notiks Krievijas pilsētās Jekaterinburgā un Verhnaja Pišma.

Pasaules kauss junioriem norisinās septīto reizi un "Rīgas" hokejisti šo turnīru ne reizi nav izlaiduši. Iepriekšējos četrus gadus rīdzinieki sacensības noslēguši piektajā vietā.