Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētais Novosibirskas „Sibirj” Kontinentālā Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē tā arī neguva nevienus vārtus mačā ar „Salavat Julajev”, kuri uzvarēja ar 3:0 (3:0, 0:0, 0:0).

Visus trīs vārtus „Salavat Julajev” guva līdz pirmā perioda sestajai minūtei, kad tikai nomainīts „Sibirj” vārtsargs, un Stefans Livs atlikušajā laikā neielaida nevienu ripu „Sibirj” vārtos.

„Salavat Julajev” labā vārtus guva Andrejs Taratuhins, Igors Volkovs un KHL rezultatīvākais spēlētājs Aleksandrs Radulovs.

Nākamo spēli "Sibirj" aizvadīs izbraukumā, Rīgā, svētdien tiekoties ar Rīgas "Dinamo".