Ufas "Salavat Julajev", svētdien ar 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) papildlaikā uzvarot Kazaņas "Ak Bars", ir nonākuši vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Gagarina kausa izcīņas pusfinālā, jo uzvarējusi visās trijās līdzšinējās spēlēs.

Trešā Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) "play-off" otrās kārtas spēle risinājās svētdien Ufā, un mājinieki tajā svinēja uzvaru ar 2:1.

Pirmais un trešais periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā trešdaļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumu – vispirms Vitālijs Proškins izvirzīja vadībā "Salavat Julajev", pēc tam Janne Pesonens rezultātu izlīdzināja.

Uzvaras vārtus papildlaika ceturtajā minūtē guva Oļegs Saprikins.

Līdz ar to šajā "play-off" sērijā, kas ilgs līdz vienas komandas četrām uzvarām, ar 3-0 vadībā ir izvirzījušies "Salavat Julajev".

Otrā Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē svētdien Omskas "Avangard" rezultatīvā mačā ar 6:3 (0:2, 2:1, 4:0) pieveica Magņitogorskas "Metallurg". Divus vārtus omskiešu labā guva Aleksandrs Perežogins.

Šai sērijā rezultāts kļuva 2-1, joprojām gan "Metallurg" labā.