Sanktpēterburga SKA komanda ceturtdien izcīnīja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences fināla ceturtajā spēlē, neļaujot Maskavas CSKA vienībai noslēgt sēriju.

SKA savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1), bet sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 3-1 ir CSKA.

Spēles sestajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Lindens Vejs, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Malte Stremvalls panāca 2:0. Trešā perioda ceturtajā minūtē Maksims Šalunovs vienus vārtus atguva, bet 38 sekundes pirms pamatlaika beigām Vasilijs Podkolzins raidīja ripu tukšā CSKA "cietoksnī" un panāca 3:1.

CSKA komandā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Austrumu konferences finālā Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" ir vadībā ar 2-1 pret Kazaņas "Ak Bars".

Visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas.